Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

235 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Rusava, okres Kroměříž

1 947 500 Kč

2 390 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 246 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 470 m²Prodej stavebního pozemku 470 m²
Prodej stavebního pozemku 470 m²
Prodej stavebního pozemku 470 m²

Prodej stavebního pozemku 470 m²

Holice, okres Pardubice

1 990 000 Kč

4 234 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 853 m²Prodej stavebního pozemku 853 m²
Prodej stavebního pozemku 853 m²
Prodej stavebního pozemku 853 m²

Prodej stavebního pozemku 853 m²

Podhořany u Ronova, okres Chrudim

1 290 000 Kč

1 512 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1171 m²Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 872 429 Kč

1 599 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1015 m²Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Ženklava, okres Nový Jičín

1 990 000 Kč

1 961 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 448 m²Prodej stavebního pozemku 448 m²
Prodej stavebního pozemku 448 m²
Prodej stavebního pozemku 448 m²

Prodej stavebního pozemku 448 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

4 442 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 3632 m²Prodej stavebního pozemku 3632 m²
Prodej stavebního pozemku 3632 m²
Prodej stavebního pozemku 3632 m²

Prodej stavebního pozemku 3632 m²

Lanškroun, okres Ústí nad Orlicí

1 908 900 Kč

526 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality
Prodej stavebního pozemku 1891 m²Prodej stavebního pozemku 1891 m²
Prodej stavebního pozemku 1891 m²
Prodej stavebního pozemku 1891 m²

Prodej stavebního pozemku 1891 m²

Lužecká 350, Raspenava

1 796 450 Kč

950 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 358 m²Prodej stavebního pozemku 358 m²
Prodej stavebního pozemku 358 m²
Prodej stavebního pozemku 358 m²

Prodej stavebního pozemku 358 m²

Poděbradova 199, Žlutice

1 900 000 Kč

5 307 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej stavebního pozemku 3388 m²Prodej stavebního pozemku 3388 m²
Prodej stavebního pozemku 3388 m²
Prodej stavebního pozemku 3388 m²

Prodej stavebního pozemku 3388 m²

Luka nad Jihlavou, okres Jihlava

1 185 000 Kč

350 Kč/m2

1...131415...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 246 stavebních pozemků