Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

235 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1649 m²Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Puškinova 969, Úpice

1 899 000 Kč

1 152 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 241 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 642 m²Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²

Prodej stavebního pozemku 642 m²

Příbor, okres Nový Jičín

1 797 200 Kč

2 799 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Prodej stavebního pozemku 1330 m²Prodej stavebního pozemku 1330 m²
Prodej stavebního pozemku 1330 m²
Prodej stavebního pozemku 1330 m²

Prodej stavebního pozemku 1330 m²

Dolní Žandov, okres Cheb

1 099 900 Kč

827 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 615 m²Prodej stavebního pozemku 615 m²
Prodej stavebního pozemku 615 m²
Prodej stavebního pozemku 615 m²

Prodej stavebního pozemku 615 m²

Úzká 649, Rtyně v Podkrkonoší

1 100 000 Kč

1 789 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 810 m²Prodej stavebního pozemku 810 m²
Prodej stavebního pozemku 810 m²
Prodej stavebního pozemku 810 m²

Prodej stavebního pozemku 810 m²

Valtrovice, okres Znojmo

1 790 000 Kč

2 210 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 4213 m²Prodej stavebního pozemku 4213 m²
Prodej stavebního pozemku 4213 m²
Prodej stavebního pozemku 4213 m²

Prodej stavebního pozemku 4213 m²

Žárovná, okres Prachatice

1 990 000 Kč

472 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 376 m²Prodej stavebního pozemku 376 m²
Prodej stavebního pozemku 376 m²
Prodej stavebního pozemku 376 m²

Prodej stavebního pozemku 376 m²

Pod Trámky, Vikýřovice

1 890 000 Kč

5 027 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej stavebního pozemku 477 m²Prodej stavebního pozemku 477 m²
Prodej stavebního pozemku 477 m²
Prodej stavebního pozemku 477 m²

Prodej stavebního pozemku 477 m²

Kulířov, okres Blansko

1 390 000 Kč

2 914 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 768 m²Prodej stavebního pozemku 768 m²
Prodej stavebního pozemku 768 m²
Prodej stavebního pozemku 768 m²

Prodej stavebního pozemku 768 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

1 725 000 Kč

2 246 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej stavebního pozemku 517 m²Prodej stavebního pozemku 517 m²
Prodej stavebního pozemku 517 m²
Prodej stavebního pozemku 517 m²

Prodej stavebního pozemku 517 m²

Vážany, okres Uherské Hradiště

1 321 900 Kč

2 557 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
1234...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 241 stavebních pozemků