Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

545 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1053 m²Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Hoštice, okres Strakonice

1 950 156 Kč

1 852 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 535 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 600 m²Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²

Prodej stavebního pozemku 600 m²

Březůvky, okres Zlín

1 580 000 Kč

2 633 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 889 m²Prodej stavebního pozemku 889 m²
Prodej stavebního pozemku 889 m²
Prodej stavebního pozemku 889 m²

Prodej stavebního pozemku 889 m²

Holedeč, okres Louny

1 500 000 Kč

1 687 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1399 m²Prodej stavebního pozemku 1399 m²
Prodej stavebního pozemku 1399 m²
Prodej stavebního pozemku 1399 m²

Prodej stavebního pozemku 1399 m²

Polom, okres Přerov

1 538 900 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1575 m²Prodej stavebního pozemku 1575 m²
Prodej stavebního pozemku 1575 m²
Prodej stavebního pozemku 1575 m²

Prodej stavebního pozemku 1575 m²

Mladé Buky, okres Trutnov

2 362 500 Kč

1 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 891 m²Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²
Prodej stavebního pozemku 891 m²

Prodej stavebního pozemku 891 m²

Moravské Málkovice, okres Vyškov

2 405 700 Kč

2 700 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2501 m²Prodej stavebního pozemku 2501 m²
Prodej stavebního pozemku 2501 m²
Prodej stavebního pozemku 2501 m²

Prodej stavebního pozemku 2501 m²

Čerňovice, okres Plzeň-sever

2 400 000 Kč

960 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Třinec, okres Frýdek-Místek

1 990 000 Kč

2 488 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1404 m²Prodej stavebního pozemku 1404 m²
Prodej stavebního pozemku 1404 m²
Prodej stavebního pozemku 1404 m²

Prodej stavebního pozemku 1404 m²

Újezdec, okres Uherské Hradiště

2 390 000 Kč

1 702 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1615 m²Prodej stavebního pozemku 1615 m²
Prodej stavebního pozemku 1615 m²
Prodej stavebního pozemku 1615 m²

Prodej stavebního pozemku 1615 m²

Buřenice, okres Pelhřimov

2 500 000 Kč

1 548 Kč/m2

1...151617...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 535 stavebních pozemků