Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

548 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1733 m²Prodej stavebního pozemku 1733 m²
Prodej stavebního pozemku 1733 m²
Prodej stavebního pozemku 1733 m²

Prodej stavebního pozemku 1733 m²

Temelín, okres České Budějovice

3 975 000 Kč

2 975 000 Kč

1 717 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 535 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3002 m²Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Nový Oldřichov, okres Česká Lípa

1 350 900 Kč

450 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 471 m²Prodej stavebního pozemku 471 m²
Prodej stavebního pozemku 471 m²
Prodej stavebního pozemku 471 m²

Prodej stavebního pozemku 471 m²

Zlín, okres Zlín

1 990 000 Kč

4 225 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 1379 m²Prodej stavebního pozemku 1379 m²
Prodej stavebního pozemku 1379 m²
Prodej stavebního pozemku 1379 m²

Prodej stavebního pozemku 1379 m²

Nad Haltýři, Moravský Krumlov

2 632 000 Kč

1 909 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1499 m²Prodej stavebního pozemku 1499 m²
Prodej stavebního pozemku 1499 m²
Prodej stavebního pozemku 1499 m²

Prodej stavebního pozemku 1499 m²

Martiněves, okres Litoměřice

2 950 000 Kč

1 968 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1006 m²Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²
Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Prodej stavebního pozemku 1006 m²

Chocenice u Břežan I

2 195 000 Kč

2 182 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1202 m²Prodej stavebního pozemku 1202 m²
Prodej stavebního pozemku 1202 m²
Prodej stavebního pozemku 1202 m²

Prodej stavebního pozemku 1202 m²

Ždánice, okres Žďár nad Sázavou

2 199 000 Kč

1 829 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Rusava, okres Kroměříž

1 947 500 Kč

2 390 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3350 m²Prodej stavebního pozemku 3350 m²
Prodej stavebního pozemku 3350 m²
Prodej stavebního pozemku 3350 m²

Prodej stavebního pozemku 3350 m²

Dolní Cerekev, okres Jihlava

2 105 000 Kč

628 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3119 m²Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Ráječko, okres Blansko

2 990 000 Kč

959 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...313233...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 535 stavebních pozemků