Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

541 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1437 m²Prodej stavebního pozemku 1437 m²
Prodej stavebního pozemku 1437 m²
Prodej stavebního pozemku 1437 m²

Prodej stavebního pozemku 1437 m²

Dolní Lánov, okres Trutnov

2 100 000 Kč

1 461 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 525 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 888 m²Prodej stavebního pozemku 888 m²
Prodej stavebního pozemku 888 m²
Prodej stavebního pozemku 888 m²

Prodej stavebního pozemku 888 m²

Újezd, okres Olomouc

2 211 120 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1248 m²Prodej stavebního pozemku 1248 m²
Prodej stavebního pozemku 1248 m²
Prodej stavebního pozemku 1248 m²

Prodej stavebního pozemku 1248 m²

Okrouhlá, okres Cheb

2 950 000 Kč

2 364 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 878 m²Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²

Prodej stavebního pozemku 878 m²

Pelechy, okres Domažlice

2 300 000 Kč

2 620 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3613 m²Prodej stavebního pozemku 3613 m²
Prodej stavebního pozemku 3613 m²
Prodej stavebního pozemku 3613 m²

Prodej stavebního pozemku 3613 m²

Křenovice, okres Písek

2 690 000 Kč

1 290 000 Kč

357 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1015 m²Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²
Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Prodej stavebního pozemku 1015 m²

Medonosy, okres Mělník

2 100 000 Kč

2 069 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3281 m²Prodej stavebního pozemku 3281 m²
Prodej stavebního pozemku 3281 m²
Prodej stavebního pozemku 3281 m²

Prodej stavebního pozemku 3281 m²

Chotoviny, okres Tábor

1 490 000 Kč

454 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 1013 m²Prodej stavebního pozemku 1013 m²
Prodej stavebního pozemku 1013 m²
Prodej stavebního pozemku 1013 m²

Prodej stavebního pozemku 1013 m²

Medonosy, okres Mělník

2 100 000 Kč

2 073 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1954 m²Prodej stavebního pozemku 1954 m²
Prodej stavebního pozemku 1954 m²
Prodej stavebního pozemku 1954 m²

Prodej stavebního pozemku 1954 m²

Opatov, okres Svitavy

1 579 000 Kč

808 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2081 m²Prodej stavebního pozemku 2081 m²
Prodej stavebního pozemku 2081 m²
Prodej stavebního pozemku 2081 m²

Prodej stavebního pozemku 2081 m²

Lišany, okres Louny

2 999 000 Kč

2 499 000 Kč

1 201 Kč/m2

1...424344...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 525 stavebních pozemků