Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

986 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2310 m²Prodej stavebního pozemku 2310 m²
Prodej stavebního pozemku 2310 m²
Prodej stavebního pozemku 2310 m²

Prodej stavebního pozemku 2310 m²

Rejta, Trhové Sviny

2 750 000 Kč

2 350 000 Kč

1 017 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 900 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 767 m²Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²
Prodej stavebního pozemku 767 m²

Prodej stavebního pozemku 767 m²

Lysice, okres Blansko

3 600 000 Kč

4 694 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1152 m²Prodej stavebního pozemku 1152 m²
Prodej stavebního pozemku 1152 m²
Prodej stavebního pozemku 1152 m²

Prodej stavebního pozemku 1152 m²

Kuřim, okres Brno-venkov

2 990 000 Kč

2 595 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 23124 m²Prodej stavebního pozemku 23124 m²
Prodej stavebního pozemku 23124 m²
Prodej stavebního pozemku 23124 m²

Prodej stavebního pozemku 23124 m²

Velký Beranov, okres Jihlava

31 564 260 Kč

1 365 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 816 m²Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²

Prodej stavebního pozemku 816 m²

Pražská 350, Nučice

6 000 000 Kč

7 353 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 699 m²Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²
Prodej stavebního pozemku 699 m²

Prodej stavebního pozemku 699 m²

Lažany, okres Blansko

4 500 000 Kč

6 438 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4927 m²Prodej stavebního pozemku 4927 m²
Prodej stavebního pozemku 4927 m²
Prodej stavebního pozemku 4927 m²

Prodej stavebního pozemku 4927 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

12 500 000 Kč

2 537 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 962 m²Prodej stavebního pozemku 962 m²
Prodej stavebního pozemku 962 m²
Prodej stavebního pozemku 962 m²

Prodej stavebního pozemku 962 m²

Slavkov, okres Opava

3 750 000 Kč

3 898 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 803 m²Prodej stavebního pozemku 803 m²
Prodej stavebního pozemku 803 m²
Prodej stavebního pozemku 803 m²

Prodej stavebního pozemku 803 m²

Svojkovice, okres Rokycany

3 790 000 Kč

4 720 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 873 m²Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²
Prodej stavebního pozemku 873 m²

Prodej stavebního pozemku 873 m²

Průběžná, Chleby

3 490 000 Kč

3 998 Kč/m2

1...252627...99

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 900 stavebních pozemků