Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

986 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1186 m²Prodej stavebního pozemku 1186 m²
Prodej stavebního pozemku 1186 m²
Prodej stavebního pozemku 1186 m²

Prodej stavebního pozemku 1186 m²

Libušín, okres Kladno

5 399 000 Kč

5 199 000 Kč

4 384 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 913 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3191 m²Prodej stavebního pozemku 3191 m²
Prodej stavebního pozemku 3191 m²
Prodej stavebního pozemku 3191 m²

Prodej stavebního pozemku 3191 m²

Nové Hrady, okres České Budějovice

3 190 000 Kč

1 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej stavebního pozemku 1080 m²Prodej stavebního pozemku 1080 m²
Prodej stavebního pozemku 1080 m²
Prodej stavebního pozemku 1080 m²

Prodej stavebního pozemku 1080 m²

Jaroměř, okres Náchod

3 450 000 Kč

3 194 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 782 m²Prodej stavebního pozemku 782 m²
Prodej stavebního pozemku 782 m²
Prodej stavebního pozemku 782 m²

Prodej stavebního pozemku 782 m²

Sokolovská, Milevsko

2 500 000 Kč

3 197 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1188 m²Prodej stavebního pozemku 1188 m²
Prodej stavebního pozemku 1188 m²
Prodej stavebního pozemku 1188 m²

Prodej stavebního pozemku 1188 m²

Smilovice, okres Mladá Boleslav

4 720 000 Kč

3 973 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1185 m²Prodej stavebního pozemku 1185 m²
Prodej stavebního pozemku 1185 m²
Prodej stavebního pozemku 1185 m²

Prodej stavebního pozemku 1185 m²

Hrusice, okres Praha-východ

5 900 000 Kč

4 979 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 813 m²Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²

Prodej stavebního pozemku 813 m²

Hvozdenská 10, Zlín

4 499 000 Kč

5 534 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 10167 m²Prodej stavebního pozemku 10167 m²
Prodej stavebního pozemku 10167 m²
Prodej stavebního pozemku 10167 m²

Prodej stavebního pozemku 10167 m²

Korozluky, okres Most

25 000 000 Kč

2 459 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1093 m²Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Smečno, okres Kladno

5 990 000 Kč

5 480 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej stavebního pozemku 1494 m²Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Trhanov, okres Domažlice

2 599 000 Kč

1 740 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
1...666768...99

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 913 stavebních pozemků