Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

986 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 5833 m²Prodej stavebního pozemku 5833 m²
Prodej stavebního pozemku 5833 m²
Prodej stavebního pozemku 5833 m²

Prodej stavebního pozemku 5833 m²

Prachatice, okres Prachatice

8 750 000 Kč

1 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 907 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3342 m²Prodej stavebního pozemku 3342 m²
Prodej stavebního pozemku 3342 m²
Prodej stavebního pozemku 3342 m²

Prodej stavebního pozemku 3342 m²

Brno, okres Brno-město

37 972 000 Kč

34 630 000 Kč

10 362 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 617 m²Prodej stavebního pozemku 617 m²
Prodej stavebního pozemku 617 m²
Prodej stavebního pozemku 617 m²

Prodej stavebního pozemku 617 m²

Žižkova 625, Havlíčkův Brod

3 702 000 Kč

6 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 967 m²Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²

Prodej stavebního pozemku 967 m²

Červený Újezd, Červený Újezd

8 606 300 Kč

8 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1922 m²Prodej stavebního pozemku 1922 m²
Prodej stavebního pozemku 1922 m²
Prodej stavebního pozemku 1922 m²

Prodej stavebního pozemku 1922 m²

Chrastava, okres Liberec

7 303 600 Kč

3 800 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1502 m²Prodej stavebního pozemku 1502 m²
Prodej stavebního pozemku 1502 m²
Prodej stavebního pozemku 1502 m²

Prodej stavebního pozemku 1502 m²

Fryšták, okres Zlín

3 900 000 Kč

2 597 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4917 m²Prodej stavebního pozemku 4917 m²
Prodej stavebního pozemku 4917 m²
Prodej stavebního pozemku 4917 m²

Prodej stavebního pozemku 4917 m²

Chrudim, okres Chrudim

4 600 000 Kč

936 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1522 m²Prodej stavebního pozemku 1522 m²
Prodej stavebního pozemku 1522 m²
Prodej stavebního pozemku 1522 m²

Prodej stavebního pozemku 1522 m²

Lišov, okres České Budějovice

3 950 000 Kč

2 595 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1727 m²Prodej stavebního pozemku 1727 m²
Prodej stavebního pozemku 1727 m²
Prodej stavebního pozemku 1727 m²

Prodej stavebního pozemku 1727 m²

Polepy, okres Litoměřice

2 899 000 Kč

1 679 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 211 m²Prodej stavebního pozemku 211 m²
Prodej stavebního pozemku 211 m²
Prodej stavebního pozemku 211 m²

Prodej stavebního pozemku 211 m²

Bořetice, okres Břeclav

2 490 000 Kč

11 801 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
1...737475...99

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 907 stavebních pozemků