Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

327 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1157 m²Prodej stavebního pozemku 1157 m²
Prodej stavebního pozemku 1157 m²
Prodej stavebního pozemku 1157 m²

Prodej stavebního pozemku 1157 m²

Průběžná, Chleby

4 590 000 Kč

3 967 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 677 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 756 m²Prodej stavebního pozemku 756 m²
Prodej stavebního pozemku 756 m²
Prodej stavebního pozemku 756 m²

Prodej stavebního pozemku 756 m²

Březí, okres Břeclav

3 650 000 Kč

4 828 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1063 m²Prodej stavebního pozemku 1063 m²
Prodej stavebního pozemku 1063 m²
Prodej stavebního pozemku 1063 m²

Prodej stavebního pozemku 1063 m²

Vsetín, okres Vsetín

3 900 000 Kč

3 669 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1562 m²Prodej stavebního pozemku 1562 m²
Prodej stavebního pozemku 1562 m²
Prodej stavebního pozemku 1562 m²

Prodej stavebního pozemku 1562 m²

Opava, okres Opava

4 499 000 Kč

2 880 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1963 m²Prodej stavebního pozemku 1963 m²
Prodej stavebního pozemku 1963 m²
Prodej stavebního pozemku 1963 m²

Prodej stavebního pozemku 1963 m²

Šumbarská, Petřvald

3 360 000 Kč

1 712 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 770 m²Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²

Prodej stavebního pozemku 770 m²

Všestary, Všestary

4 680 000 Kč

6 078 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5000 m²Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Ruda nad Moravou, okres Šumperk

5 000 000 Kč

1 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 867 m²Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²

Prodej stavebního pozemku 867 m²

Slaný, okres Kladno

3 500 000 Kč

4 037 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 923 m²Prodej stavebního pozemku 923 m²
Prodej stavebního pozemku 923 m²
Prodej stavebního pozemku 923 m²

Prodej stavebního pozemku 923 m²

Souběžná, Slatiňany

3 425 000 Kč

3 711 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 698 m²Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²

Prodej stavebního pozemku 698 m²

Jihlava, okres Jihlava

3 900 000 Kč

5 587 Kč/m2

1...101112...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 677 stavebních pozemků