Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

331 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1811 m²Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²
Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Prodej stavebního pozemku 1811 m²

Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

4 550 000 Kč

3 984 200 Kč

2 200 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 688 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 911 m²Prodej stavebního pozemku 911 m²
Prodej stavebního pozemku 911 m²
Prodej stavebního pozemku 911 m²

Prodej stavebního pozemku 911 m²

Štěpánov, okres Olomouc

3 961 000 Kč

4 348 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1850 m²Prodej stavebního pozemku 1850 m²
Prodej stavebního pozemku 1850 m²
Prodej stavebního pozemku 1850 m²

Prodej stavebního pozemku 1850 m²

Rybníky, okres Znojmo

5 550 000 Kč

4 625 000 Kč

2 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5613 m²Prodej stavebního pozemku 5613 m²
Prodej stavebního pozemku 5613 m²
Prodej stavebního pozemku 5613 m²

Prodej stavebního pozemku 5613 m²

Soběšice, okres Klatovy

3 990 000 Kč

711 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1540 m²Prodej stavebního pozemku 1540 m²
Prodej stavebního pozemku 1540 m²
Prodej stavebního pozemku 1540 m²

Prodej stavebního pozemku 1540 m²

Kostelní Lhota, okres Nymburk

4 720 000 Kč

3 065 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1268 m²Prodej stavebního pozemku 1268 m²
Prodej stavebního pozemku 1268 m²
Prodej stavebního pozemku 1268 m²

Prodej stavebního pozemku 1268 m²

Újezd, okres Olomouc

3 170 000 Kč

2 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 444 m²Prodej stavebního pozemku 444 m²
Prodej stavebního pozemku 444 m²
Prodej stavebního pozemku 444 m²

Prodej stavebního pozemku 444 m²

U Školky 256, Velké Bílovice

4 495 000 Kč

4 225 000 Kč

9 516 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2590 m²Prodej stavebního pozemku 2590 m²
Prodej stavebního pozemku 2590 m²
Prodej stavebního pozemku 2590 m²

Prodej stavebního pozemku 2590 m²

Albrechtice nad Vltavou, okres Písek

4 423 500 Kč

1 708 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1513 m²Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Měčín, okres Klatovy

3 024 487 Kč

1 999 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1867 m²Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

5 990 000 Kč

4 990 000 Kč

2 673 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
1...202122...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 688 stavebních pozemků