Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

330 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1873 m²Prodej stavebního pozemku 1873 m²
Prodej stavebního pozemku 1873 m²
Prodej stavebního pozemku 1873 m²

Prodej stavebního pozemku 1873 m²

Horšovský Týn

4 307 900 Kč

2 300 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 680 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 897 m²Prodej stavebního pozemku 897 m²
Prodej stavebního pozemku 897 m²
Prodej stavebního pozemku 897 m²

Prodej stavebního pozemku 897 m²

Chrpová, Liberec

4 490 000 Kč

4 290 000 Kč

4 783 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 878 m²Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²

Prodej stavebního pozemku 878 m²

Řehenice, okres Benešov

3 999 000 Kč

4 555 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 839 m²Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²

Prodej stavebního pozemku 839 m²

Hvozdnice, okres Hradec Králové

4 490 000 Kč

4 430 000 Kč

5 280 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3049 m²Prodej stavebního pozemku 3049 m²
Prodej stavebního pozemku 3049 m²
Prodej stavebního pozemku 3049 m²

Prodej stavebního pozemku 3049 m²

Horní Stropnice, okres České Budějovice

3 990 000 Kč

1 309 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 1371 m²Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Rakovník, okres Rakovník

4 790 000 Kč

3 494 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 750 m²Prodej stavebního pozemku 750 m²
Prodej stavebního pozemku 750 m²
Prodej stavebního pozemku 750 m²

Prodej stavebního pozemku 750 m²

K Malé Homolce, Plzeň

3 890 000 Kč

5 187 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 2106 m²Prodej stavebního pozemku 2106 m²
Prodej stavebního pozemku 2106 m²
Prodej stavebního pozemku 2106 m²

Prodej stavebního pozemku 2106 m²

Dobkovice, okres Děčín

3 690 000 Kč

1 752 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej stavebního pozemku 731 m²Prodej stavebního pozemku 731 m²
Prodej stavebního pozemku 731 m²
Prodej stavebního pozemku 731 m²

Prodej stavebního pozemku 731 m²

Osadní, Plzeň

3 490 000 Kč

3 150 000 Kč

4 309 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 3191 m²Prodej stavebního pozemku 3191 m²
Prodej stavebního pozemku 3191 m²
Prodej stavebního pozemku 3191 m²

Prodej stavebního pozemku 3191 m²

Nové Hrady, okres České Budějovice

3 190 000 Kč

1 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
1...222324...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 680 stavebních pozemků