Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

325 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1050 m²Prodej stavebního pozemku 1050 m²
Prodej stavebního pozemku 1050 m²
Prodej stavebního pozemku 1050 m²

Prodej stavebního pozemku 1050 m²

Vyškov, okres Vyškov

3 412 500 Kč

3 250 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 671 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1345 m²Prodej stavebního pozemku 1345 m²
Prodej stavebního pozemku 1345 m²
Prodej stavebního pozemku 1345 m²

Prodej stavebního pozemku 1345 m²

Chrudim, okres Chrudim

4 707 500 Kč

3 990 000 Kč

2 967 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 963 m²Prodej stavebního pozemku 963 m²
Prodej stavebního pozemku 963 m²
Prodej stavebního pozemku 963 m²

Prodej stavebního pozemku 963 m²

Nad Koupalištěm, Rakovník

3 370 500 Kč

3 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2045 m²Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Lazsko

3 750 000 Kč

1 834 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 812 m²Prodej stavebního pozemku 812 m²
Prodej stavebního pozemku 812 m²
Prodej stavebního pozemku 812 m²

Prodej stavebního pozemku 812 m²

Pod Kalichem, Sušice

3 400 000 Kč

3 200 000 Kč

3 941 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8204 m²Prodej stavebního pozemku 8204 m²
Prodej stavebního pozemku 8204 m²
Prodej stavebního pozemku 8204 m²

Prodej stavebního pozemku 8204 m²

Přídolí, okres Český Krumlov

3 100 000 Kč

378 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2630 m²Prodej stavebního pozemku 2630 m²
Prodej stavebního pozemku 2630 m²
Prodej stavebního pozemku 2630 m²

Prodej stavebního pozemku 2630 m²

Zlín, okres Zlín

4 490 000 Kč

1 707 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1657 m²Prodej stavebního pozemku 1657 m²
Prodej stavebního pozemku 1657 m²
Prodej stavebního pozemku 1657 m²

Prodej stavebního pozemku 1657 m²

Bečov, okres Most

3 148 300 Kč

1 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1816 m²Prodej stavebního pozemku 1816 m²
Prodej stavebního pozemku 1816 m²
Prodej stavebního pozemku 1816 m²

Prodej stavebního pozemku 1816 m²

Újezd, okres Olomouc

3 613 840 Kč

1 990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1053 m²Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Sadová, Hulín

3 106 350 Kč

2 950 Kč/m2

1...262728...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 671 stavebních pozemků