Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

325 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 4085 m²Prodej stavebního pozemku 4085 m²
Prodej stavebního pozemku 4085 m²
Prodej stavebního pozemku 4085 m²

Prodej stavebního pozemku 4085 m²

Třebětínská, Letovice

3 271 000 Kč

3 171 000 Kč

776 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 680 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1937 m²Prodej stavebního pozemku 1937 m²
Prodej stavebního pozemku 1937 m²
Prodej stavebního pozemku 1937 m²

Prodej stavebního pozemku 1937 m²

Letohrad, okres Ústí nad Orlicí

3 485 000 Kč

1 799 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej stavebního pozemku 1842 m²Prodej stavebního pozemku 1842 m²
Prodej stavebního pozemku 1842 m²
Prodej stavebního pozemku 1842 m²

Prodej stavebního pozemku 1842 m²

Želenice, okres Most

4 999 000 Kč

2 714 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2150 m²Prodej stavebního pozemku 2150 m²
Prodej stavebního pozemku 2150 m²
Prodej stavebního pozemku 2150 m²

Prodej stavebního pozemku 2150 m²

Branná, okres Šumperk

3 170 000 Kč

1 474 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1116 m²Prodej stavebního pozemku 1116 m²
Prodej stavebního pozemku 1116 m²
Prodej stavebního pozemku 1116 m²

Prodej stavebního pozemku 1116 m²

Racková, okres Zlín

4 416 012 Kč

3 957 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1116 m²
Prodej stavebního pozemku 1116 m²

Prodej stavebního pozemku 1116 m²

Racková, okres Zlín

4 416 012 Kč

3 957 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1426 m²Prodej stavebního pozemku 1426 m²
Prodej stavebního pozemku 1426 m²
Prodej stavebního pozemku 1426 m²

Prodej stavebního pozemku 1426 m²

Homole

4 900 000 Kč

4 490 000 Kč

3 149 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2445 m²Prodej stavebního pozemku 2445 m²
Prodej stavebního pozemku 2445 m²
Prodej stavebního pozemku 2445 m²

Prodej stavebního pozemku 2445 m²

Přílepy, okres Kroměříž

4 190 000 Kč

3 970 000 Kč

1 624 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1081 m²Prodej stavebního pozemku 1081 m²
Prodej stavebního pozemku 1081 m²
Prodej stavebního pozemku 1081 m²

Prodej stavebního pozemku 1081 m²

Zlatá Koruna, okres Český Krumlov

3 783 500 Kč

3 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1012 m²Prodej stavebního pozemku 1012 m²
Prodej stavebního pozemku 1012 m²
Prodej stavebního pozemku 1012 m²

Prodej stavebního pozemku 1012 m²

Zlatá Koruna, okres Český Krumlov

3 535 000 Kč

3 493 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
1...282930...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 680 stavebních pozemků