Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

328 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1397 m²Prodej stavebního pozemku 1397 m²
Prodej stavebního pozemku 1397 m²
Prodej stavebního pozemku 1397 m²

Prodej stavebního pozemku 1397 m²

Písková Lhota, okres Mladá Boleslav

4 900 000 Kč

3 508 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 682 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1956 m²Prodej stavebního pozemku 1956 m²
Prodej stavebního pozemku 1956 m²
Prodej stavebního pozemku 1956 m²

Prodej stavebního pozemku 1956 m²

Nové Město nad Metují, okres Náchod

3 999 999 Kč

2 045 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Zádveřice-Raková, okres Zlín

3 490 000 Kč

4 363 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 920 m²Prodej stavebního pozemku 920 m²
Prodej stavebního pozemku 920 m²
Prodej stavebního pozemku 920 m²

Prodej stavebního pozemku 920 m²

Vratimov, Ostrava-město

3 100 000 Kč

3 370 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1537 m²Prodej stavebního pozemku 1537 m²
Prodej stavebního pozemku 1537 m²
Prodej stavebního pozemku 1537 m²

Prodej stavebního pozemku 1537 m²

Spálené Poříčí, Spálené Poříčí

4 200 000 Kč

2 733 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Prodej stavebního pozemku 2291 m²Prodej stavebního pozemku 2291 m²
Prodej stavebního pozemku 2291 m²
Prodej stavebního pozemku 2291 m²

Prodej stavebního pozemku 2291 m²

Týn nad Vltavou, České Budějovice

4 582 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej stavebního pozemku 2574 m²Prodej stavebního pozemku 2574 m²
Prodej stavebního pozemku 2574 m²
Prodej stavebního pozemku 2574 m²

Prodej stavebního pozemku 2574 m²

Ždírec, okres Plzeň-jih

4 990 000 Kč

1 939 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 867 m²Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²

Prodej stavebního pozemku 867 m²

Dobšice, okres Znojmo

4 248 830 Kč

4 901 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1059 m²Prodej stavebního pozemku 1059 m²
Prodej stavebního pozemku 1059 m²
Prodej stavebního pozemku 1059 m²

Prodej stavebního pozemku 1059 m²

Komárov, okres Beroun

3 918 300 Kč

3 700 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej stavebního pozemku 1061 m²Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²
Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Prodej stavebního pozemku 1061 m²

Komárov, okres Beroun

3 925 700 Kč

3 700 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
1...345...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 682 stavebních pozemků