Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

325 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 988 m²Prodej stavebního pozemku 988 m²
Prodej stavebního pozemku 988 m²
Prodej stavebního pozemku 988 m²

Prodej stavebního pozemku 988 m²

Hořice na Šumavě, okres Český Krumlov

3 399 000 Kč

3 440 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 680 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 4553 m²Prodej stavebního pozemku 4553 m²
Prodej stavebního pozemku 4553 m²
Prodej stavebního pozemku 4553 m²

Prodej stavebního pozemku 4553 m²

Bílsko, okres Strakonice

3 595 000 Kč

790 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 847 m²Prodej stavebního pozemku 847 m²
Prodej stavebního pozemku 847 m²
Prodej stavebního pozemku 847 m²

Prodej stavebního pozemku 847 m²

Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

3 049 000 Kč

3 600 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej stavebního pozemku 842 m²Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²

Prodej stavebního pozemku 842 m²

Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

3 031 000 Kč

3 600 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej stavebního pozemku 985 m²Prodej stavebního pozemku 985 m²
Prodej stavebního pozemku 985 m²
Prodej stavebního pozemku 985 m²

Prodej stavebního pozemku 985 m²

Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

3 302 000 Kč

3 352 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej stavebního pozemku 1034 m²Prodej stavebního pozemku 1034 m²
Prodej stavebního pozemku 1034 m²
Prodej stavebního pozemku 1034 m²

Prodej stavebního pozemku 1034 m²

Milovice, okres Břeclav

4 030 000 Kč

3 990 000 Kč

3 859 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 837 m²Prodej stavebního pozemku 837 m²
Prodej stavebního pozemku 837 m²
Prodej stavebního pozemku 837 m²

Prodej stavebního pozemku 837 m²

Čáslav, okres Kutná Hora

4 990 000 Kč

3 990 000 Kč

4 767 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1953 m²Prodej stavebního pozemku 1953 m²
Prodej stavebního pozemku 1953 m²
Prodej stavebního pozemku 1953 m²

Prodej stavebního pozemku 1953 m²

U Sadů 207, Hlohovec

4 090 000 Kč

3 150 000 Kč

1 613 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej stavebního pozemku 3127 m²Prodej stavebního pozemku 3127 m²
Prodej stavebního pozemku 3127 m²
Prodej stavebního pozemku 3127 m²

Prodej stavebního pozemku 3127 m²

Litvínov, okres Most

5 290 000 Kč

4 990 000 Kč

1 596 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej stavebního pozemku 1689 m²Prodej stavebního pozemku 1689 m²
Prodej stavebního pozemku 1689 m²
Prodej stavebního pozemku 1689 m²

Prodej stavebního pozemku 1689 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

3 792 500 Kč

3 349 000 Kč

1 983 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
1...567...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 680 stavebních pozemků