Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

326 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3000 m²Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Mikulůvka, okres Vsetín

6 500 000 Kč

3 900 000 Kč

1 300 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 671 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2989 m²Prodej stavebního pozemku 2989 m²
Prodej stavebního pozemku 2989 m²
Prodej stavebního pozemku 2989 m²

Prodej stavebního pozemku 2989 m²

Rohatsko, okres Mladá Boleslav

6 300 000 Kč

4 950 000 Kč

1 656 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej stavebního pozemku 2100 m²Prodej stavebního pozemku 2100 m²
Prodej stavebního pozemku 2100 m²
Prodej stavebního pozemku 2100 m²

Prodej stavebního pozemku 2100 m²

Moravské Budějovice, okres Třebíč

3 129 000 Kč

1 490 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Prodej stavebního pozemku 2000 m²Prodej stavebního pozemku 2000 m²
Prodej stavebního pozemku 2000 m²
Prodej stavebního pozemku 2000 m²

Prodej stavebního pozemku 2000 m²

Hřiměždice, Příbram

4 990 000 Kč

4 000 000 Kč

2 000 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 792 m²Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²

Prodej stavebního pozemku 792 m²

Březnice, okres Zlín

3 950 000 Kč

4 987 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 1274 m²Prodej stavebního pozemku 1274 m²
Prodej stavebního pozemku 1274 m²
Prodej stavebního pozemku 1274 m²

Prodej stavebního pozemku 1274 m²

Pouzdřany

4 490 000 Kč

3 890 000 Kč

3 053 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 793 m²Prodej stavebního pozemku 793 m²
Prodej stavebního pozemku 793 m²
Prodej stavebního pozemku 793 m²

Prodej stavebního pozemku 793 m²

Klatovy, okres Klatovy

3 806 400 Kč

4 800 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 6505 m²Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Slopné, okres Zlín

3 650 000 Kč

561 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1247 m²Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Světlík, okres Český Krumlov

3 999 000 Kč

3 207 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2250 m²Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Pochvalov, okres Rakovník

3 080 000 Kč

3 000 000 Kč

1 333 Kč/m2

1...789...33

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 671 stavebních pozemků