Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

673 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2437 m²Prodej stavebního pozemku 2437 m²
Prodej stavebního pozemku 2437 m²
Prodej stavebního pozemku 2437 m²

Prodej stavebního pozemku 2437 m²

Za Zbrojnicí, Trutnov

5 900 000 Kč

2 421 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 547 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1701 m²Prodej stavebního pozemku 1701 m²
Prodej stavebního pozemku 1701 m²
Prodej stavebního pozemku 1701 m²

Prodej stavebního pozemku 1701 m²

Radinovy, Vrhaveč

3 590 000 Kč

2 111 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2066 m²Prodej stavebního pozemku 2066 m²
Prodej stavebního pozemku 2066 m²
Prodej stavebního pozemku 2066 m²

Prodej stavebního pozemku 2066 m²

Lužec nad Cidlinou, okres Hradec Králové

3 750 000 Kč

1 815 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1532 m²Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

6 100 000 Kč

3 982 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5316 m²Prodej stavebního pozemku 5316 m²
Prodej stavebního pozemku 5316 m²
Prodej stavebního pozemku 5316 m²

Prodej stavebního pozemku 5316 m²

Tatobity, okres Semily

7 500 000 Kč

6 995 000 Kč

1 316 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 23300 m²Prodej stavebního pozemku 23300 m²
Prodej stavebního pozemku 23300 m²
Prodej stavebního pozemku 23300 m²

Prodej stavebního pozemku 23300 m²

Velvary, okres Kladno

29 125 000 Kč

1 250 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1030 m²Prodej stavebního pozemku 1030 m²
Prodej stavebního pozemku 1030 m²
Prodej stavebního pozemku 1030 m²

Prodej stavebního pozemku 1030 m²

Příbram - Orlov, okres Příbram

4 095 000 Kč

3 296 000 Kč

3 200 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2620 m²Prodej stavebního pozemku 2620 m²
Prodej stavebního pozemku 2620 m²
Prodej stavebního pozemku 2620 m²

Prodej stavebního pozemku 2620 m²

Světlík, okres Český Krumlov

5 599 900 Kč

3 999 000 Kč

1 526 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1721 m²Prodej stavebního pozemku 1721 m²
Prodej stavebního pozemku 1721 m²
Prodej stavebního pozemku 1721 m²

Prodej stavebního pozemku 1721 m²

Slovácká 390, Lednice

5 990 000 Kč

5 390 000 Kč

3 132 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1391 m²Prodej stavebního pozemku 1391 m²
Prodej stavebního pozemku 1391 m²
Prodej stavebního pozemku 1391 m²

Prodej stavebního pozemku 1391 m²

Kyjovice, okres Opava

4 500 000 Kč

4 000 000 Kč

2 876 Kč/m2

1...171819...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 547 stavebních pozemků