Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

673 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 770 m²Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²
Prodej stavebního pozemku 770 m²

Prodej stavebního pozemku 770 m²

Všestary, Všestary

4 680 000 Kč

6 078 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 551 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1795 m²Prodej stavebního pozemku 1795 m²
Prodej stavebního pozemku 1795 m²
Prodej stavebního pozemku 1795 m²

Prodej stavebního pozemku 1795 m²

Jevany, okres Praha-východ

11 200 000 Kč

6 240 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1424 m²Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²
Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Prodej stavebního pozemku 1424 m²

Ve Štítku ev. č. 659, Mníšek pod Brdy

9 680 000 Kč

6 798 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5000 m²Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Ruda nad Moravou, okres Šumperk

5 000 000 Kč

1 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1093 m²Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Příšov, okres Plzeň-sever

5 620 206 Kč

5 142 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5948 m²Prodej stavebního pozemku 5948 m²
Prodej stavebního pozemku 5948 m²
Prodej stavebního pozemku 5948 m²

Prodej stavebního pozemku 5948 m²

Bystřany, okres Teplice

5 590 000 Kč

940 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1120 m²Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Brno, okres Brno-město

4 990 000 Kč

4 455 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 867 m²Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²

Prodej stavebního pozemku 867 m²

Slaný, okres Kladno

3 500 000 Kč

4 037 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 923 m²Prodej stavebního pozemku 923 m²
Prodej stavebního pozemku 923 m²
Prodej stavebního pozemku 923 m²

Prodej stavebního pozemku 923 m²

Souběžná, Slatiňany

3 425 000 Kč

3 711 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 698 m²Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²

Prodej stavebního pozemku 698 m²

Jihlava, okres Jihlava

3 900 000 Kč

5 587 Kč/m2

1...192021...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 551 stavebních pozemků