Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

678 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2996 m²Prodej stavebního pozemku 2996 m²
Prodej stavebního pozemku 2996 m²
Prodej stavebního pozemku 2996 m²

Prodej stavebního pozemku 2996 m²

Kozárovice, okres Příbram

4 160 000 Kč

1 389 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 554 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 18584 m²Prodej stavebního pozemku 18584 m²
Prodej stavebního pozemku 18584 m²
Prodej stavebního pozemku 18584 m²

Prodej stavebního pozemku 18584 m²

Hrádek nad Nisou, okres Liberec

30 000 000 Kč

1 614 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1255 m²Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Na Mlýnku 619, Liberec

4 695 000 Kč

3 741 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1373 m²Prodej stavebního pozemku 1373 m²
Prodej stavebního pozemku 1373 m²
Prodej stavebního pozemku 1373 m²

Prodej stavebního pozemku 1373 m²

Jablonec nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou

3 744 800 Kč

2 727 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4328 m²Prodej stavebního pozemku 4328 m²
Prodej stavebního pozemku 4328 m²
Prodej stavebního pozemku 4328 m²

Prodej stavebního pozemku 4328 m²

Vesce, okres Tábor

5 490 000 Kč

1 268 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3068 m²Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²
Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Prodej stavebního pozemku 3068 m²

Rybí, okres Nový Jičín

4 590 000 Kč

1 496 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

Teplice - Nová Ves, okres Teplice

3 990 000 Kč

4 389 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 10908 m²Prodej stavebního pozemku 10908 m²
Prodej stavebního pozemku 10908 m²
Prodej stavebního pozemku 10908 m²

Prodej stavebního pozemku 10908 m²

Vráž u Písku

12 700 000 Kč

1 164 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1118 m²Prodej stavebního pozemku 1118 m²
Prodej stavebního pozemku 1118 m²
Prodej stavebního pozemku 1118 m²

Prodej stavebního pozemku 1118 m²

Budišov, okres Třebíč

3 000 000 Kč

2 683 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1132 m²Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Budišov, okres Třebíč

3 000 000 Kč

2 650 Kč/m2

1...212223...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 554 stavebních pozemků