Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

679 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1803 m²Prodej stavebního pozemku 1803 m²
Prodej stavebního pozemku 1803 m²
Prodej stavebního pozemku 1803 m²

Prodej stavebního pozemku 1803 m²

Loket, okres Sokolov

4 490 000 Kč

2 490 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 549 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1732 m²Prodej stavebního pozemku 1732 m²
Prodej stavebního pozemku 1732 m²
Prodej stavebního pozemku 1732 m²

Prodej stavebního pozemku 1732 m²

Hlincová Hora, okres České Budějovice

6 250 000 Kč

3 609 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1123 m²Prodej stavebního pozemku 1123 m²
Prodej stavebního pozemku 1123 m²
Prodej stavebního pozemku 1123 m²

Prodej stavebního pozemku 1123 m²

Uničov, okres Olomouc

3 133 170 Kč

2 790 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1999 m²Prodej stavebního pozemku 1999 m²
Prodej stavebního pozemku 1999 m²
Prodej stavebního pozemku 1999 m²

Prodej stavebního pozemku 1999 m²

Jeřmanice, okres Liberec

5 100 000 Kč

2 551 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1768 m²Prodej stavebního pozemku 1768 m²
Prodej stavebního pozemku 1768 m²
Prodej stavebního pozemku 1768 m²

Prodej stavebního pozemku 1768 m²

Horní Skrýchov, okres Jindřichův Hradec

5 775 000 Kč

4 990 000 Kč

2 822 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2689 m²Prodej stavebního pozemku 2689 m²
Prodej stavebního pozemku 2689 m²
Prodej stavebního pozemku 2689 m²

Prodej stavebního pozemku 2689 m²

Pod Vodárnou, Havlíčkův Brod

14 900 000 Kč

5 541 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 927 m²Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²

Prodej stavebního pozemku 927 m²

Lipí, okres České Budějovice

4 990 000 Kč

5 383 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3300 m²Prodej stavebního pozemku 3300 m²
Prodej stavebního pozemku 3300 m²
Prodej stavebního pozemku 3300 m²

Prodej stavebního pozemku 3300 m²

Dolní Nivy, okres Sokolov

3 145 000 Kč

953 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1481 m²Prodej stavebního pozemku 1481 m²
Prodej stavebního pozemku 1481 m²
Prodej stavebního pozemku 1481 m²

Prodej stavebního pozemku 1481 m²

Ostravice, okres Frýdek-Místek

7 000 000 Kč

4 727 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4772 m²Prodej stavebního pozemku 4772 m²
Prodej stavebního pozemku 4772 m²
Prodej stavebního pozemku 4772 m²

Prodej stavebního pozemku 4772 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

6 228 360 Kč

5 740 000 Kč

1 203 Kč/m2

1...303132...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 549 stavebních pozemků