Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

669 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1002 m²Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Mnichovo Hradiště

4 990 000 Kč

4 980 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 524 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 4553 m²Prodej stavebního pozemku 4553 m²
Prodej stavebního pozemku 4553 m²
Prodej stavebního pozemku 4553 m²

Prodej stavebního pozemku 4553 m²

Bílsko, okres Strakonice

3 995 000 Kč

877 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 2348 m²Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²
Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Prodej stavebního pozemku 2348 m²

Nová Ves, Frýdlant nad Ostravicí

6 299 999 Kč

2 683 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 444 m²Prodej stavebního pozemku 444 m²
Prodej stavebního pozemku 444 m²
Prodej stavebního pozemku 444 m²

Prodej stavebního pozemku 444 m²

U Školky 256, Velké Bílovice

4 495 000 Kč

10 124 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2692 m²Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²
Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Prodej stavebního pozemku 2692 m²

Přítluky, okres Břeclav

8 490 000 Kč

3 154 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1353 m²Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²
Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Prodej stavebního pozemku 1353 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

3 250 000 Kč

2 402 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 809 m²Prodej stavebního pozemku 809 m²
Prodej stavebního pozemku 809 m²
Prodej stavebního pozemku 809 m²

Prodej stavebního pozemku 809 m²

Borek u Českých Budějovic

6 980 000 Kč

8 628 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2627 m²Prodej stavebního pozemku 2627 m²
Prodej stavebního pozemku 2627 m²
Prodej stavebního pozemku 2627 m²

Prodej stavebního pozemku 2627 m²

Nová Ves v Horách, okres Most

5 750 000 Kč

2 189 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 820 m²Prodej stavebního pozemku 820 m²
Prodej stavebního pozemku 820 m²
Prodej stavebního pozemku 820 m²

Prodej stavebního pozemku 820 m²

Do polí 204, Horoušany

7 211 750 Kč

8 795 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Domanja
Realitní kancelář: RE/MAX Ambassador
Realitní makléř: Vojtěch Domanja

Vojtěch Domanja

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Ambassador
Prodej stavebního pozemku 959 m²Prodej stavebního pozemku 959 m²
Prodej stavebního pozemku 959 m²
Prodej stavebního pozemku 959 m²

Prodej stavebního pozemku 959 m²

Jihlava - Hosov, okres Jihlava

6 233 500 Kč

6 500 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vetchý
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Vetchý

Pavel Vetchý

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
1...424344...67

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 524 stavebních pozemků