Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

678 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 479 m²Prodej stavebního pozemku 479 m²
Prodej stavebního pozemku 479 m²
Prodej stavebního pozemku 479 m²

Prodej stavebního pozemku 479 m²

Vlašimská 121, Zruč nad Sázavou

4 470 000 Kč

9 332 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 554 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1371 m²Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²
Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Prodej stavebního pozemku 1371 m²

Rakovník, okres Rakovník

4 790 000 Kč

3 494 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 750 m²Prodej stavebního pozemku 750 m²
Prodej stavebního pozemku 750 m²
Prodej stavebního pozemku 750 m²

Prodej stavebního pozemku 750 m²

K Malé Homolce, Plzeň

3 890 000 Kč

5 187 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 2106 m²Prodej stavebního pozemku 2106 m²
Prodej stavebního pozemku 2106 m²
Prodej stavebního pozemku 2106 m²

Prodej stavebního pozemku 2106 m²

Dobkovice, okres Děčín

3 690 000 Kč

1 752 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej stavebního pozemku 731 m²Prodej stavebního pozemku 731 m²
Prodej stavebního pozemku 731 m²
Prodej stavebního pozemku 731 m²

Prodej stavebního pozemku 731 m²

Osadní, Plzeň

3 490 000 Kč

3 150 000 Kč

4 309 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 1017 m²Prodej stavebního pozemku 1017 m²
Prodej stavebního pozemku 1017 m²
Prodej stavebního pozemku 1017 m²

Prodej stavebního pozemku 1017 m²

Poříčí nad Sázavou, okres Benešov

5 300 000 Kč

5 211 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY
Prodej stavebního pozemku 1186 m²Prodej stavebního pozemku 1186 m²
Prodej stavebního pozemku 1186 m²
Prodej stavebního pozemku 1186 m²

Prodej stavebního pozemku 1186 m²

Libušín, okres Kladno

5 399 000 Kč

5 199 000 Kč

4 384 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej stavebního pozemku 3191 m²Prodej stavebního pozemku 3191 m²
Prodej stavebního pozemku 3191 m²
Prodej stavebního pozemku 3191 m²

Prodej stavebního pozemku 3191 m²

Nové Hrady, okres České Budějovice

3 190 000 Kč

1 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej stavebního pozemku 1080 m²Prodej stavebního pozemku 1080 m²
Prodej stavebního pozemku 1080 m²
Prodej stavebního pozemku 1080 m²

Prodej stavebního pozemku 1080 m²

Jaroměř, okres Náchod

3 450 000 Kč

3 194 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1188 m²Prodej stavebního pozemku 1188 m²
Prodej stavebního pozemku 1188 m²
Prodej stavebního pozemku 1188 m²

Prodej stavebního pozemku 1188 m²

Smilovice, okres Mladá Boleslav

4 720 000 Kč

3 973 Kč/m2

1...444546...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 554 stavebních pozemků