Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

674 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 11500 m²Prodej stavebního pozemku 11500 m²
Prodej stavebního pozemku 11500 m²
Prodej stavebního pozemku 11500 m²

Prodej stavebního pozemku 11500 m²

Šebířov, okres Tábor

11 390 000 Kč

990 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 552 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Kostelecká, Tišice

3 920 000 Kč

4 900 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

Realitní kancelář: Reality Schneider
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Na Čeperce, Bystřice

3 024 000 Kč

3 780 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8086 m²Prodej stavebního pozemku 8086 m²
Prodej stavebního pozemku 8086 m²
Prodej stavebního pozemku 8086 m²

Prodej stavebního pozemku 8086 m²

Maršíkovská, Velké Losiny

12 150 000 Kč

1 503 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej stavebního pozemku 1617 m²Prodej stavebního pozemku 1617 m²
Prodej stavebního pozemku 1617 m²
Prodej stavebního pozemku 1617 m²

Prodej stavebního pozemku 1617 m²

Moravský Krumlov, okres Znojmo

5 100 018 Kč

3 154 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 195432 m²Prodej stavebního pozemku 195432 m²
Prodej stavebního pozemku 195432 m²
Prodej stavebního pozemku 195432 m²

Prodej stavebního pozemku 195432 m²

Stranný, okres Benešov

65 000 000 Kč

333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 533 m²Prodej stavebního pozemku 533 m²
Prodej stavebního pozemku 533 m²
Prodej stavebního pozemku 533 m²

Prodej stavebního pozemku 533 m²

Březská ev. č. 114, Říčany - Pacov

7 500 000 Kč

14 071 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 3700 m²Prodej stavebního pozemku 3700 m²
Prodej stavebního pozemku 3700 m²
Prodej stavebního pozemku 3700 m²

Prodej stavebního pozemku 3700 m²

Prysk, okres Česká Lípa

3 539 750 Kč

957 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 5833 m²Prodej stavebního pozemku 5833 m²
Prodej stavebního pozemku 5833 m²
Prodej stavebního pozemku 5833 m²

Prodej stavebního pozemku 5833 m²

Prachatice, okres Prachatice

8 750 000 Kč

1 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3342 m²Prodej stavebního pozemku 3342 m²
Prodej stavebního pozemku 3342 m²
Prodej stavebního pozemku 3342 m²

Prodej stavebního pozemku 3342 m²

Brno, okres Brno-město

37 972 000 Kč

34 630 000 Kč

10 362 Kč/m2

1...484950...68

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 552 stavebních pozemků