Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

662 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 20347 m²Prodej stavebního pozemku 20347 m²
Prodej stavebního pozemku 20347 m²
Prodej stavebního pozemku 20347 m²

Prodej stavebního pozemku 20347 m²

Třinec, Frýdek-Místek

9 500 000 Kč

467 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 506 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1671 m²Prodej stavebního pozemku 1671 m²
Prodej stavebního pozemku 1671 m²
Prodej stavebního pozemku 1671 m²

Prodej stavebního pozemku 1671 m²

Všestary, okres Hradec Králové

5 980 000 Kč

3 579 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej stavebního pozemku 530 m²Prodej stavebního pozemku 530 m²
Prodej stavebního pozemku 530 m²
Prodej stavebního pozemku 530 m²

Prodej stavebního pozemku 530 m²

Nad rybníkem 1032, Praha

13 629 200 Kč

12 580 800 Kč

23 737 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 17169 m²Prodej stavebního pozemku 17169 m²
Prodej stavebního pozemku 17169 m²
Prodej stavebního pozemku 17169 m²

Prodej stavebního pozemku 17169 m²

Katovice, okres Strakonice

32 621 100 Kč

1 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1530 m²Prodej stavebního pozemku 1530 m²
Prodej stavebního pozemku 1530 m²
Prodej stavebního pozemku 1530 m²

Prodej stavebního pozemku 1530 m²

Souběžná 257, Struhařov

8 800 000 Kč

8 250 000 Kč

5 392 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2156 m²Prodej stavebního pozemku 2156 m²
Prodej stavebního pozemku 2156 m²
Prodej stavebního pozemku 2156 m²

Prodej stavebního pozemku 2156 m²

Kanice, okres Brno-venkov

8 920 000 Kč

4 137 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1820 m²Prodej stavebního pozemku 1820 m²
Prodej stavebního pozemku 1820 m²
Prodej stavebního pozemku 1820 m²

Prodej stavebního pozemku 1820 m²

Klučovská, Poříčany, Poříčany

4 900 000 Kč

4 300 000 Kč

2 363 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2015 m²Prodej stavebního pozemku 2015 m²
Prodej stavebního pozemku 2015 m²
Prodej stavebního pozemku 2015 m²

Prodej stavebního pozemku 2015 m²

Hodonín

6 990 000 Kč

3 469 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej stavebního pozemku 1345 m²Prodej stavebního pozemku 1345 m²
Prodej stavebního pozemku 1345 m²
Prodej stavebního pozemku 1345 m²

Prodej stavebního pozemku 1345 m²

Chrudim, okres Chrudim

4 707 500 Kč

3 990 000 Kč

2 967 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 1878 m²Prodej stavebního pozemku 1878 m²
Prodej stavebního pozemku 1878 m²
Prodej stavebního pozemku 1878 m²

Prodej stavebního pozemku 1878 m²

Velké Popovice - Brtnice, okres Praha-východ

8 490 000 Kč

4 521 Kč/m2

1...525354...67

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 506 stavebních pozemků