Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

345 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1198 m²Prodej stavebního pozemku 1198 m²
Prodej stavebního pozemku 1198 m²
Prodej stavebního pozemku 1198 m²

Prodej stavebního pozemku 1198 m²

Boršov nad Vltavou, okres České Budějovice

5 791 132 Kč

4 834 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 919 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1017 m²Prodej stavebního pozemku 1017 m²
Prodej stavebního pozemku 1017 m²
Prodej stavebního pozemku 1017 m²

Prodej stavebního pozemku 1017 m²

Poříčí nad Sázavou, okres Benešov

5 300 000 Kč

5 211 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY
Prodej stavebního pozemku 1186 m²Prodej stavebního pozemku 1186 m²
Prodej stavebního pozemku 1186 m²
Prodej stavebního pozemku 1186 m²

Prodej stavebního pozemku 1186 m²

Libušín, okres Kladno

5 399 000 Kč

5 199 000 Kč

4 384 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej stavebního pozemku 1185 m²Prodej stavebního pozemku 1185 m²
Prodej stavebního pozemku 1185 m²
Prodej stavebního pozemku 1185 m²

Prodej stavebního pozemku 1185 m²

Hrusice, okres Praha-východ

5 900 000 Kč

4 979 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 10167 m²Prodej stavebního pozemku 10167 m²
Prodej stavebního pozemku 10167 m²
Prodej stavebního pozemku 10167 m²

Prodej stavebního pozemku 10167 m²

Korozluky, okres Most

25 000 000 Kč

2 459 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1093 m²Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²
Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Prodej stavebního pozemku 1093 m²

Smečno, okres Kladno

5 990 000 Kč

5 480 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Prodej stavebního pozemku 2480 m²Prodej stavebního pozemku 2480 m²
Prodej stavebního pozemku 2480 m²
Prodej stavebního pozemku 2480 m²

Prodej stavebního pozemku 2480 m²

Kly, okres Mělník

11 840 000 Kč

4 774 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1188 m²Prodej stavebního pozemku 1188 m²
Prodej stavebního pozemku 1188 m²
Prodej stavebního pozemku 1188 m²

Prodej stavebního pozemku 1188 m²

U Obory, Sulice

7 500 000 Kč

6 313 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Denemark
Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Realitní makléř: Jaroslav Denemark

Jaroslav Denemark

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 Real Servis
Prodej stavebního pozemku 506 m²Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²
Prodej stavebního pozemku 506 m²

Prodej stavebního pozemku 506 m²

Zlatá, okres Praha-východ

5 785 500 Kč

11 434 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2782 m²Prodej stavebního pozemku 2782 m²
Prodej stavebního pozemku 2782 m²
Prodej stavebního pozemku 2782 m²

Prodej stavebního pozemku 2782 m²

Písek

11 490 000 Kč

4 130 Kč/m2

1...222324...35

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 919 stavebních pozemků