Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

333 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1110 m²Prodej stavebního pozemku 1110 m²
Prodej stavebního pozemku 1110 m²
Prodej stavebního pozemku 1110 m²

Prodej stavebního pozemku 1110 m²

Úholičky, okres Praha-západ

9 990 000 Kč

9 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 907 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1600 m²Prodej stavebního pozemku 1600 m²
Prodej stavebního pozemku 1600 m²
Prodej stavebního pozemku 1600 m²

Prodej stavebního pozemku 1600 m²

Na Stachově 239, Tatce

7 500 000 Kč

4 688 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 3002 m²Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Úsuší, okres Brno-venkov

6 850 000 Kč

2 282 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 629 m²Prodej stavebního pozemku 629 m²
Prodej stavebního pozemku 629 m²
Prodej stavebního pozemku 629 m²

Prodej stavebního pozemku 629 m²

Na Vyhlídce, Králův Dvůr

5 654 710 Kč

8 990 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Skleničková
Realitní kancelář: Reality Skleničková
Realitní makléř: Kateřina Skleničková

Kateřina Skleničková

Realitní kancelář: Reality Skleničková
Prodej stavebního pozemku 1444 m²Prodej stavebního pozemku 1444 m²
Prodej stavebního pozemku 1444 m²
Prodej stavebního pozemku 1444 m²

Prodej stavebního pozemku 1444 m²

Švabinského, Řevnice

12 200 000 Kč

8 449 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1145 m²Prodej stavebního pozemku 1145 m²
Prodej stavebního pozemku 1145 m²
Prodej stavebního pozemku 1145 m²

Prodej stavebního pozemku 1145 m²

Mnichovická 56, Struhařov

7 490 000 Kč

6 541 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4129 m²Prodej stavebního pozemku 4129 m²
Prodej stavebního pozemku 4129 m²
Prodej stavebního pozemku 4129 m²

Prodej stavebního pozemku 4129 m²

Kožlí, okres Písek

6 390 000 Kč

1 548 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2082 m²Prodej stavebního pozemku 2082 m²
Prodej stavebního pozemku 2082 m²
Prodej stavebního pozemku 2082 m²

Prodej stavebního pozemku 2082 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

5 808 780 Kč

2 790 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1935 m²Prodej stavebního pozemku 1935 m²
Prodej stavebního pozemku 1935 m²
Prodej stavebního pozemku 1935 m²

Prodej stavebního pozemku 1935 m²

Plástovice, Sedlec

7 500 000 Kč

3 876 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 13216 m²Prodej stavebního pozemku 13216 m²
Prodej stavebního pozemku 13216 m²
Prodej stavebního pozemku 13216 m²

Prodej stavebního pozemku 13216 m²

Chodouň, okres Beroun

23 788 800 Kč

1 800 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
1...252627...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 907 stavebních pozemků