Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 6 mil. Kč

Od 6 mil. Kč

268 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 18584 m²Prodej stavebního pozemku 18584 m²
Prodej stavebního pozemku 18584 m²
Prodej stavebního pozemku 18584 m²

Prodej stavebního pozemku 18584 m²

Hrádek nad Nisou, okres Liberec

30 000 000 Kč

1 614 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 512 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3000 m²Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Tišnovská, Veverská Bítýška

12 000 000 Kč

4 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 10908 m²Prodej stavebního pozemku 10908 m²
Prodej stavebního pozemku 10908 m²
Prodej stavebního pozemku 10908 m²

Prodej stavebního pozemku 10908 m²

Vráž u Písku

12 700 000 Kč

1 164 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2772 m²Prodej stavebního pozemku 2772 m²
Prodej stavebního pozemku 2772 m²
Prodej stavebního pozemku 2772 m²

Prodej stavebního pozemku 2772 m²

Nad Struhou, Přerov

10 810 800 Kč

3 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1728 m²Prodej stavebního pozemku 1728 m²
Prodej stavebního pozemku 1728 m²
Prodej stavebního pozemku 1728 m²

Prodej stavebního pozemku 1728 m²

Žalhostice, okres Litoměřice

6 299 000 Kč

3 645 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

K Prelátům 6, Praha

11 490 000 Kč

10 950 000 Kč

12 046 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1079 m²Prodej stavebního pozemku 1079 m²
Prodej stavebního pozemku 1079 m²
Prodej stavebního pozemku 1079 m²

Prodej stavebního pozemku 1079 m²

Výrovna 643, Starý Plzenec

9 709 921 Kč

8 999 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2900 m²Prodej stavebního pozemku 2900 m²
Prodej stavebního pozemku 2900 m²
Prodej stavebního pozemku 2900 m²

Prodej stavebního pozemku 2900 m²

Malešov, okres Kutná Hora

12 900 000 Kč

4 448 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 847 m²Prodej stavebního pozemku 847 m²
Prodej stavebního pozemku 847 m²
Prodej stavebního pozemku 847 m²

Prodej stavebního pozemku 847 m²

Dr. J. B. Foerstera, Nový Vestec

6 490 000 Kč

7 662 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 852 m²Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²

Prodej stavebního pozemku 852 m²

Květinová, Pohořelice

7 900 000 Kč

9 272 Kč/m2

1...8910...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 512 stavebních pozemků