Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

226 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1564 m²Prodej stavebního pozemku 1564 m²
Prodej stavebního pozemku 1564 m²
Prodej stavebního pozemku 1564 m²

Prodej stavebního pozemku 1564 m²

31, Brázdim

20 874 880 Kč

13 347 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 208 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 8716 m²Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Kly, okres Mělník

16 500 000 Kč

1 893 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 541 m²Prodej stavebního pozemku 541 m²
Prodej stavebního pozemku 541 m²
Prodej stavebního pozemku 541 m²

Prodej stavebního pozemku 541 m²

Brázdim, Praha-východ

7 314 320 Kč

13 520 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 18584 m²Prodej stavebního pozemku 18584 m²
Prodej stavebního pozemku 18584 m²
Prodej stavebního pozemku 18584 m²

Prodej stavebního pozemku 18584 m²

Hrádek nad Nisou, okres Liberec

30 000 000 Kč

1 614 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 10908 m²Prodej stavebního pozemku 10908 m²
Prodej stavebního pozemku 10908 m²
Prodej stavebního pozemku 10908 m²

Prodej stavebního pozemku 10908 m²

Vráž u Písku

12 700 000 Kč

1 164 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1276 m²Prodej stavebního pozemku 1276 m²
Prodej stavebního pozemku 1276 m²
Prodej stavebního pozemku 1276 m²

Prodej stavebního pozemku 1276 m²

Okrouhlice, okres Havlíčkův Brod

1 658 800 000 Kč

1 300 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

K Prelátům 6, Praha

11 490 000 Kč

10 950 000 Kč

12 046 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1079 m²Prodej stavebního pozemku 1079 m²
Prodej stavebního pozemku 1079 m²
Prodej stavebního pozemku 1079 m²

Prodej stavebního pozemku 1079 m²

Výrovna 643, Starý Plzenec

9 709 921 Kč

8 999 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2900 m²Prodej stavebního pozemku 2900 m²
Prodej stavebního pozemku 2900 m²
Prodej stavebního pozemku 2900 m²

Prodej stavebního pozemku 2900 m²

Malešov, okres Kutná Hora

12 900 000 Kč

4 448 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 852 m²Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²

Prodej stavebního pozemku 852 m²

Květinová, Pohořelice

7 900 000 Kč

9 272 Kč/m2

1...789...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 208 stavebních pozemků