Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

56 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1961 m²Prodej stavebního pozemku 1961 m²
Prodej stavebního pozemku 1961 m²
Prodej stavebního pozemku 1961 m²

Prodej stavebního pozemku 1961 m²

Chvalšiny, okres Český Krumlov

2 100 000 Kč

1 071 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 285 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1053 m²Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Hoštice, okres Strakonice

1 950 156 Kč

1 852 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1219 m²Prodej stavebního pozemku 1219 m²
Prodej stavebního pozemku 1219 m²
Prodej stavebního pozemku 1219 m²

Prodej stavebního pozemku 1219 m²

Pracejovice, okres Strakonice

2 950 000 Kč

2 420 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

K Miškovci, Mirotice

2 500 000 Kč

2 465 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 903 m²Prodej stavebního pozemku 903 m²
Prodej stavebního pozemku 903 m²
Prodej stavebního pozemku 903 m²

Prodej stavebního pozemku 903 m²

Borotín u Tábora

2 300 000 Kč

2 547 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1249 m²Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Olešná, okres Písek

1 350 000 Kč

1 081 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 343 m²Prodej stavebního pozemku 343 m²
Prodej stavebního pozemku 343 m²
Prodej stavebního pozemku 343 m²

Prodej stavebního pozemku 343 m²

Veselí nad Lužnicí, okres Tábor

2 665 000 Kč

2 160 000 Kč

6 297 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1100 m²Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Týnice

2 730 000 Kč

2 585 000 Kč

2 350 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1020 m²Prodej stavebního pozemku 1020 m²
Prodej stavebního pozemku 1020 m²
Prodej stavebního pozemku 1020 m²

Prodej stavebního pozemku 1020 m²

Týnice

2 530 000 Kč

2 499 000 Kč

2 450 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1824 m²Prodej stavebního pozemku 1824 m²
Prodej stavebního pozemku 1824 m²
Prodej stavebního pozemku 1824 m²

Prodej stavebního pozemku 1824 m²

Hajany, okres Strakonice

2 800 000 Kč

2 600 000 Kč

1 425 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 285 stavebních pozemků