Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

94 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1053 m²Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²
Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Prodej stavebního pozemku 1053 m²

Hoštice, okres Strakonice

1 950 156 Kč

1 852 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 448 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1219 m²Prodej stavebního pozemku 1219 m²
Prodej stavebního pozemku 1219 m²
Prodej stavebního pozemku 1219 m²

Prodej stavebního pozemku 1219 m²

Pracejovice, okres Strakonice

2 950 000 Kč

2 420 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1120 m²Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²
Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Prodej stavebního pozemku 1120 m²

Malšice, Tábor

4 900 000 Kč

4 375 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1913 m²Prodej stavebního pozemku 1913 m²
Prodej stavebního pozemku 1913 m²
Prodej stavebního pozemku 1913 m²

Prodej stavebního pozemku 1913 m²

Drachkov, okres Strakonice

3 990 000 Kč

2 086 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1759 m²Prodej stavebního pozemku 1759 m²
Prodej stavebního pozemku 1759 m²
Prodej stavebního pozemku 1759 m²

Prodej stavebního pozemku 1759 m²

Doudleby, okres České Budějovice

4 000 000 Kč

3 990 000 Kč

2 268 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1058 m²Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Školní 1, Štěpánovice

4 221 420 Kč

3 990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

K Miškovci, Mirotice

2 500 000 Kč

2 465 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 903 m²Prodej stavebního pozemku 903 m²
Prodej stavebního pozemku 903 m²
Prodej stavebního pozemku 903 m²

Prodej stavebního pozemku 903 m²

Borotín u Tábora

2 300 000 Kč

2 547 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1249 m²Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²
Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Prodej stavebního pozemku 1249 m²

Olešná, okres Písek

1 350 000 Kč

1 081 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1768 m²Prodej stavebního pozemku 1768 m²
Prodej stavebního pozemku 1768 m²
Prodej stavebního pozemku 1768 m²

Prodej stavebního pozemku 1768 m²

Horní Skrýchov, okres Jindřichův Hradec

5 775 000 Kč

4 990 000 Kč

2 822 Kč/m2

1234...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 448 stavebních pozemků