Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

52 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1033 m²Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Na Baborčici, Radomyšl

3 790 000 Kč

2 790 000 Kč

2 701 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 260 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 864 m²Prodej stavebního pozemku 864 m²
Prodej stavebního pozemku 864 m²
Prodej stavebního pozemku 864 m²

Prodej stavebního pozemku 864 m²

Čestice, okres Strakonice

1 790 000 Kč

2 072 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1465 m²Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Paseky

2 049 535 Kč

1 903 000 Kč

1 299 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 993 m²Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²
Prodej stavebního pozemku 993 m²

Prodej stavebního pozemku 993 m²

Kostelní Radouň, okres Jindřichův Hradec

1 597 000 Kč

1 490 000 Kč

1 501 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1733 m²Prodej stavebního pozemku 1733 m²
Prodej stavebního pozemku 1733 m²
Prodej stavebního pozemku 1733 m²

Prodej stavebního pozemku 1733 m²

Temelín, okres České Budějovice

3 975 000 Kč

2 975 000 Kč

1 717 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 902 m²Prodej stavebního pozemku 902 m²
Prodej stavebního pozemku 902 m²
Prodej stavebního pozemku 902 m²

Prodej stavebního pozemku 902 m²

Čížkrajice, okres České Budějovice

2 290 000 Kč

2 539 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 782 m²Prodej stavebního pozemku 782 m²
Prodej stavebního pozemku 782 m²
Prodej stavebního pozemku 782 m²

Prodej stavebního pozemku 782 m²

Sokolovská, Milevsko

2 500 000 Kč

3 197 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1350 m²Prodej stavebního pozemku 1350 m²
Prodej stavebního pozemku 1350 m²
Prodej stavebního pozemku 1350 m²

Prodej stavebního pozemku 1350 m²

Horní Stropnice, okres České Budějovice

2 023 650 Kč

1 499 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 298 m²Prodej stavebního pozemku 298 m²
Prodej stavebního pozemku 298 m²
Prodej stavebního pozemku 298 m²

Prodej stavebního pozemku 298 m²

Rataje 1, Rataje

1 699 000 Kč

5 701 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1158 m²Prodej stavebního pozemku 1158 m²
Prodej stavebního pozemku 1158 m²
Prodej stavebního pozemku 1158 m²

Prodej stavebního pozemku 1158 m²

Vlastec, okres Písek

1 565 000 Kč

1 351 Kč/m2

1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 260 stavebních pozemků