Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

38 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1081 m²Prodej stavebního pozemku 1081 m²
Prodej stavebního pozemku 1081 m²
Prodej stavebního pozemku 1081 m²

Prodej stavebního pozemku 1081 m²

Zlatá Koruna, okres Český Krumlov

3 783 500 Kč

3 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 164 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1012 m²Prodej stavebního pozemku 1012 m²
Prodej stavebního pozemku 1012 m²
Prodej stavebního pozemku 1012 m²

Prodej stavebního pozemku 1012 m²

Zlatá Koruna, okres Český Krumlov

3 535 000 Kč

3 493 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1027 m²Prodej stavebního pozemku 1027 m²
Prodej stavebního pozemku 1027 m²
Prodej stavebního pozemku 1027 m²

Prodej stavebního pozemku 1027 m²

Zlatá Koruna, okres Český Krumlov

3 594 500 Kč

3 500 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1497 m²Prodej stavebního pozemku 1497 m²
Prodej stavebního pozemku 1497 m²
Prodej stavebního pozemku 1497 m²

Prodej stavebního pozemku 1497 m²

Lnáře, okres Strakonice

3 140 000 Kč

2 098 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5081 m²Prodej stavebního pozemku 5081 m²
Prodej stavebního pozemku 5081 m²
Prodej stavebního pozemku 5081 m²

Prodej stavebního pozemku 5081 m²

Číměř, okres Jindřichův Hradec

4 995 000 Kč

4 495 000 Kč

885 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej stavebního pozemku 1350 m²Prodej stavebního pozemku 1350 m²
Prodej stavebního pozemku 1350 m²
Prodej stavebního pozemku 1350 m²

Prodej stavebního pozemku 1350 m²

Nová Pec, okres Prachatice

3 490 000 Kč

2 585 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej stavebního pozemku 971 m²Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²

Prodej stavebního pozemku 971 m²

Tábor, okres Tábor

6 305 170 Kč

4 200 000 Kč

4 325 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 494 m²Prodej stavebního pozemku 494 m²
Prodej stavebního pozemku 494 m²
Prodej stavebního pozemku 494 m²

Prodej stavebního pozemku 494 m²

Srubec, okres České Budějovice

5 200 000 Kč

4 950 000 Kč

10 020 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 164 stavebních pozemků