Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

285 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 973 m²Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²

Prodej stavebního pozemku 973 m²

Hronov ev. č. 103, Hronov

1 995 000 Kč

1 795 000 Kč

1 845 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 605 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1328 m²Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Chotěboř, okres Havlíčkův Brod

1 950 000 Kč

1 790 000 Kč

1 348 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 802 m²Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²

Prodej stavebního pozemku 802 m²

Přelovice, okres Pardubice

2 195 000 Kč

1 975 500 Kč

2 463 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²

Prodej stavebního pozemku 802 m²

Přelovice, okres Pardubice

2 195 000 Kč

1 975 500 Kč

2 463 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1098 m²Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²
Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Prodej stavebního pozemku 1098 m²

Soběšice, okres Klatovy

1 950 000 Kč

1 776 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 820 m²Prodej stavebního pozemku 820 m²
Prodej stavebního pozemku 820 m²
Prodej stavebního pozemku 820 m²

Prodej stavebního pozemku 820 m²

Oloví, okres Sokolov

790 000 Kč

650 000 Kč

793 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 238 m²Prodej stavebního pozemku 238 m²
Prodej stavebního pozemku 238 m²
Prodej stavebního pozemku 238 m²

Prodej stavebního pozemku 238 m²

Vsetín, okres Vsetín

550 000 Kč

2 311 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 971 m²Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²
Prodej stavebního pozemku 971 m²

Prodej stavebního pozemku 971 m²

Hraniční stezka, Varnsdorf

1 900 000 Kč

1 699 999 Kč

1 751 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1324 m²Prodej stavebního pozemku 1324 m²
Prodej stavebního pozemku 1324 m²
Prodej stavebního pozemku 1324 m²

Prodej stavebního pozemku 1324 m²

Klatovec, okres Jihlava

1 895 537 Kč

1 432 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1125 m²Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Klatovec, okres Jihlava

1 610 635 Kč

1 432 Kč/m2

1...101112...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 605 stavebních pozemků