Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

279 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 921 m²Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²

Prodej stavebního pozemku 921 m²

Velký Bor, okres Klatovy

1 013 100 Kč

1 100 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 602 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 593 m²Prodej stavebního pozemku 593 m²
Prodej stavebního pozemku 593 m²
Prodej stavebního pozemku 593 m²

Prodej stavebního pozemku 593 m²

Moravské Málkovice, okres Vyškov

1 838 300 Kč

3 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 904 m²Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²
Prodej stavebního pozemku 904 m²

Prodej stavebního pozemku 904 m²

Větřkovice, okres Opava

960 000 Kč

1 062 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 586 m²Prodej stavebního pozemku 586 m²
Prodej stavebního pozemku 586 m²
Prodej stavebního pozemku 586 m²

Prodej stavebního pozemku 586 m²

Volyňská, Strakonice

1 400 000 Kč

2 389 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1228 m²Prodej stavebního pozemku 1228 m²
Prodej stavebního pozemku 1228 m²
Prodej stavebního pozemku 1228 m²

Prodej stavebního pozemku 1228 m²

Dětmarovice, okres Karviná

1 950 000 Kč

1 700 000 Kč

1 384 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 885 m²Prodej stavebního pozemku 885 m²
Prodej stavebního pozemku 885 m²
Prodej stavebního pozemku 885 m²

Prodej stavebního pozemku 885 m²

Újezd, okres Olomouc

1 761 000 Kč

1 990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1488 m²Prodej stavebního pozemku 1488 m²
Prodej stavebního pozemku 1488 m²
Prodej stavebního pozemku 1488 m²

Prodej stavebního pozemku 1488 m²

Nová Bystřice, okres Jindřichův Hradec

2 990 000 Kč

1 990 000 Kč

1 337 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Miroslav

1 915 000 Kč

2 050 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1975 m²Prodej stavebního pozemku 1975 m²
Prodej stavebního pozemku 1975 m²
Prodej stavebního pozemku 1975 m²

Prodej stavebního pozemku 1975 m²

Biskupice-Pulkov - Biskupice

1 284 000 Kč

650 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1579 m²Prodej stavebního pozemku 1579 m²
Prodej stavebního pozemku 1579 m²
Prodej stavebního pozemku 1579 m²

Prodej stavebního pozemku 1579 m²

Erpužice, okres Tachov

1 490 000 Kč

990 000 Kč

627 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
1...222324...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 602 stavebních pozemků