Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

591 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 801 m²Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²

Prodej stavebního pozemku 801 m²

Chotěšice, okres Nymburk

3 090 000 Kč

2 900 000 Kč

3 620 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

3.8

Realitní kancelář: Reality Schneider

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 898 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 768 m²Prodej stavebního pozemku 768 m²
Prodej stavebního pozemku 768 m²
Prodej stavebního pozemku 768 m²

Prodej stavebního pozemku 768 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

1 725 000 Kč

2 246 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej stavebního pozemku 6197 m²Prodej stavebního pozemku 6197 m²
Prodej stavebního pozemku 6197 m²
Prodej stavebního pozemku 6197 m²

Prodej stavebního pozemku 6197 m²

Plánice, Plánice

2 750 000 Kč

444 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Prodej stavebního pozemku 517 m²Prodej stavebního pozemku 517 m²
Prodej stavebního pozemku 517 m²
Prodej stavebního pozemku 517 m²

Prodej stavebního pozemku 517 m²

Vážany, okres Uherské Hradiště

1 321 900 Kč

2 557 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej stavebního pozemku 1244 m²Prodej stavebního pozemku 1244 m²
Prodej stavebního pozemku 1244 m²
Prodej stavebního pozemku 1244 m²

Prodej stavebního pozemku 1244 m²

Březno, okres Chomutov

2 620 000 Kč

2 106 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej stavebního pozemku 754 m²Prodej stavebního pozemku 754 m²
Prodej stavebního pozemku 754 m²
Prodej stavebního pozemku 754 m²

Prodej stavebního pozemku 754 m²

Ivaň, okres Prostějov

1 300 000 Kč

1 724 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1019 m²Prodej stavebního pozemku 1019 m²
Prodej stavebního pozemku 1019 m²
Prodej stavebního pozemku 1019 m²

Prodej stavebního pozemku 1019 m²

Rudná pod Pradědem, okres Bruntál

2 500 000 Kč

2 300 000 Kč

2 257 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Indrák
Realitní kancelář: hanakreality.cz
Realitní makléř: Pavel Indrák

Pavel Indrák

Realitní kancelář: hanakreality.cz
Prodej stavebního pozemku 1255 m²Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²
Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Prodej stavebního pozemku 1255 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

2 495 000 Kč

2 295 000 Kč

1 829 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej stavebního pozemku 1125 m²Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Bílsko, okres Strakonice

1 800 000 Kč

1 600 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 852 m²Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²
Prodej stavebního pozemku 852 m²

Prodej stavebního pozemku 852 m²

Kamenický Šenov, okres Česká Lípa

1 491 000 Kč

1 750 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
1...789...60

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 898 stavebních pozemků