Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

915 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 691 m²Prodej stavebního pozemku 691 m²
Prodej stavebního pozemku 691 m²
Prodej stavebního pozemku 691 m²

Prodej stavebního pozemku 691 m²

Teplá, okres Cheb

560 000 Kč

810 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 564 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 656 m²Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²

Prodej stavebního pozemku 656 m²

Zlaté Hory - Salisov, okres Jeseník

1 200 000 Kč

1 829 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej stavebního pozemku 1288 m²Prodej stavebního pozemku 1288 m²
Prodej stavebního pozemku 1288 m²
Prodej stavebního pozemku 1288 m²

Prodej stavebního pozemku 1288 m²

Kamenec u Poličky, okres Svitavy

528 400 Kč

410 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 643 m²Prodej stavebního pozemku 643 m²
Prodej stavebního pozemku 643 m²
Prodej stavebního pozemku 643 m²

Prodej stavebního pozemku 643 m²

Dolní Lhota, okres Ostrava-město

2 300 000 Kč

3 577 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 925 m²Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²

Prodej stavebního pozemku 925 m²

Osečnice, Osečnice

1 950 000 Kč

2 108 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej stavebního pozemku 1649 m²Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Puškinova 969, Úpice

1 899 000 Kč

1 152 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1760 m²Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²
Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Prodej stavebního pozemku 1760 m²

Vrchotovy Janovice, okres Benešov

3 500 000 Kč

1 989 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová
Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Maryla Štarhová

Ing. Maryla Štarhová

4.7

Realitní kancelář: ŠTARHOVÁ Reality & Finance s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 683 m²Prodej stavebního pozemku 683 m²
Prodej stavebního pozemku 683 m²
Prodej stavebního pozemku 683 m²

Prodej stavebního pozemku 683 m²

Neužilní, Paskov

1 780 000 Kč

2 606 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michnáč
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Petr Michnáč

Petr Michnáč

4.7

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej stavebního pozemku 642 m²Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²
Prodej stavebního pozemku 642 m²

Prodej stavebního pozemku 642 m²

Příbor, okres Nový Jičín

1 797 200 Kč

2 799 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Kabíček & Partners: Realitní kancelář
Prodej stavebního pozemku 2565 m²Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²
Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Prodej stavebního pozemku 2565 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

4 795 000 Kč

1 869 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
1...678...92

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 564 stavebních pozemků