Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

233 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3632 m²Prodej stavebního pozemku 3632 m²
Prodej stavebního pozemku 3632 m²
Prodej stavebního pozemku 3632 m²

Prodej stavebního pozemku 3632 m²

Lanškroun, okres Ústí nad Orlicí

1 908 900 Kč

526 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 234 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1891 m²Prodej stavebního pozemku 1891 m²
Prodej stavebního pozemku 1891 m²
Prodej stavebního pozemku 1891 m²

Prodej stavebního pozemku 1891 m²

Lužecká 350, Raspenava

1 796 450 Kč

950 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 358 m²Prodej stavebního pozemku 358 m²
Prodej stavebního pozemku 358 m²
Prodej stavebního pozemku 358 m²

Prodej stavebního pozemku 358 m²

Poděbradova 199, Žlutice

1 900 000 Kč

5 307 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej stavebního pozemku 251 m²Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²
Prodej stavebního pozemku 251 m²

Prodej stavebního pozemku 251 m²

Na Skalce, Častolovice

1 195 000 Kč

4 761 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Prodej stavebního pozemku 3388 m²Prodej stavebního pozemku 3388 m²
Prodej stavebního pozemku 3388 m²
Prodej stavebního pozemku 3388 m²

Prodej stavebního pozemku 3388 m²

Luka nad Jihlavou, okres Jihlava

1 185 000 Kč

350 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1388 m²Prodej stavebního pozemku 1388 m²
Prodej stavebního pozemku 1388 m²
Prodej stavebního pozemku 1388 m²

Prodej stavebního pozemku 1388 m²

Dubí, okres Teplice

1 790 000 Kč

1 290 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1798 m²Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Nalžovské Hory, okres Klatovy

1 590 000 Kč

884 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 656 m²Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²

Prodej stavebního pozemku 656 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

1 090 000 Kč

1 662 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 666 m²Prodej stavebního pozemku 666 m²
Prodej stavebního pozemku 666 m²
Prodej stavebního pozemku 666 m²

Prodej stavebního pozemku 666 m²

Opočno, okres Louny

1 290 000 Kč

1 937 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 1253 m²Prodej stavebního pozemku 1253 m²
Prodej stavebního pozemku 1253 m²
Prodej stavebního pozemku 1253 m²

Prodej stavebního pozemku 1253 m²

Česká Rybná, okres Ústí nad Orlicí

1 190 000 Kč

950 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
1...141516...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 234 stavebních pozemků