Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

233 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1346 m²Prodej stavebního pozemku 1346 m²
Prodej stavebního pozemku 1346 m²
Prodej stavebního pozemku 1346 m²

Prodej stavebního pozemku 1346 m²

Mařenice, Mařenice

1 990 000 Kč

1 478 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 239 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 874 m²Prodej stavebního pozemku 874 m²
Prodej stavebního pozemku 874 m²
Prodej stavebního pozemku 874 m²

Prodej stavebního pozemku 874 m²

Vanůvek, okres Jihlava

1 217 300 Kč

1 393 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Prodej stavebního pozemku 5048 m²Prodej stavebního pozemku 5048 m²
Prodej stavebního pozemku 5048 m²
Prodej stavebního pozemku 5048 m²

Prodej stavebního pozemku 5048 m²

Otovice, okres Náchod

1 750 000 Kč

347 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1462 m²Prodej stavebního pozemku 1462 m²
Prodej stavebního pozemku 1462 m²
Prodej stavebního pozemku 1462 m²

Prodej stavebního pozemku 1462 m²

Paseky

2 045 338 Kč

1 900 000 Kč

1 300 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1090 m²Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Újezdec, okres Uherské Hradiště

1 390 000 Kč

1 275 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej stavebního pozemku 761 m²Prodej stavebního pozemku 761 m²
Prodej stavebního pozemku 761 m²
Prodej stavebního pozemku 761 m²

Prodej stavebního pozemku 761 m²

Jarošova, Varnsdorf

1 069 000 Kč

1 405 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej stavebního pozemku 755 m²Prodej stavebního pozemku 755 m²
Prodej stavebního pozemku 755 m²
Prodej stavebního pozemku 755 m²

Prodej stavebního pozemku 755 m²

Ruprechtov

1 690 000 Kč

2 238 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej stavebního pozemku 966 m²Prodej stavebního pozemku 966 m²
Prodej stavebního pozemku 966 m²
Prodej stavebního pozemku 966 m²

Prodej stavebního pozemku 966 m²

Žírovice, Františkovy Lázně

1 207 500 Kč

1 250 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 958 m²Prodej stavebního pozemku 958 m²
Prodej stavebního pozemku 958 m²
Prodej stavebního pozemku 958 m²

Prodej stavebního pozemku 958 m²

Žírovice, Františkovy Lázně

1 197 500 Kč

1 250 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4667 m²Prodej stavebního pozemku 4667 m²
Prodej stavebního pozemku 4667 m²
Prodej stavebního pozemku 4667 m²

Prodej stavebního pozemku 4667 m²

Velká nad Veličkou, okres Hodonín

1 200 000 Kč

257 Kč/m2

1...202122...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 239 stavebních pozemků