Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

536 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2617 m²Prodej stavebního pozemku 2617 m²
Prodej stavebního pozemku 2617 m²
Prodej stavebního pozemku 2617 m²

Prodej stavebního pozemku 2617 m²

Podmoky, okres Havlíčkův Brod

3 200 000 Kč

2 900 000 Kč

1 108 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 511 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 819 m²Prodej stavebního pozemku 819 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m²
Prodej stavebního pozemku 819 m²

Prodej stavebního pozemku 819 m²

Vlastějovice, okres Kutná Hora

2 290 000 Kč

1 690 000 Kč

2 063 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Kraslice, okres Sokolov

2 199 000 Kč

2 199 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 792 m²Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²
Prodej stavebního pozemku 792 m²

Prodej stavebního pozemku 792 m²

Třebeň, okres Cheb

2 400 000 Kč

3 030 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Prodej stavebního pozemku 612 m²Prodej stavebního pozemku 612 m²
Prodej stavebního pozemku 612 m²
Prodej stavebního pozemku 612 m²

Prodej stavebního pozemku 612 m²

Římov, okres České Budějovice

2 550 000 Kč

4 167 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 740 m²Prodej stavebního pozemku 740 m²
Prodej stavebního pozemku 740 m²
Prodej stavebního pozemku 740 m²

Prodej stavebního pozemku 740 m²

Stavenice, okres Šumperk

2 183 000 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej stavebního pozemku 698 m²Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²
Prodej stavebního pozemku 698 m²

Prodej stavebního pozemku 698 m²

Strunkovice nad Volyňkou, okres Strakonice

1 536 000 Kč

2 201 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1356 m²Prodej stavebního pozemku 1356 m²
Prodej stavebního pozemku 1356 m²
Prodej stavebního pozemku 1356 m²

Prodej stavebního pozemku 1356 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

3 239 560 Kč

2 850 000 Kč

2 102 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej stavebního pozemku 1450 m²Prodej stavebního pozemku 1450 m²
Prodej stavebního pozemku 1450 m²
Prodej stavebního pozemku 1450 m²

Prodej stavebního pozemku 1450 m²

V Lukách 92, Děčín

2 590 000 Kč

2 299 000 Kč

1 586 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej stavebního pozemku 975 m²Prodej stavebního pozemku 975 m²
Prodej stavebního pozemku 975 m²
Prodej stavebního pozemku 975 m²

Prodej stavebního pozemku 975 m²

Hořice na Šumavě, okres Český Krumlov

1 790 000 Kč

1 836 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
1...101112...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 511 stavebních pozemků