Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

548 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2215 m²Prodej stavebního pozemku 2215 m²
Prodej stavebního pozemku 2215 m²
Prodej stavebního pozemku 2215 m²

Prodej stavebního pozemku 2215 m²

Rudoltice, okres Ústí nad Orlicí

1 650 000 Kč

1 350 000 Kč

609 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 529 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3321 m²Prodej stavebního pozemku 3321 m²
Prodej stavebního pozemku 3321 m²
Prodej stavebního pozemku 3321 m²

Prodej stavebního pozemku 3321 m²

Chudenín, Klatovy

3 300 000 Kč

2 990 000 Kč

900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 804 m²Prodej stavebního pozemku 804 m²
Prodej stavebního pozemku 804 m²
Prodej stavebního pozemku 804 m²

Prodej stavebního pozemku 804 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

2 243 160 Kč

2 790 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Rataje, okres Kroměříž

4 170 000 Kč

2 800 000 Kč

2 557 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 697 m²Prodej stavebního pozemku 697 m²
Prodej stavebního pozemku 697 m²
Prodej stavebního pozemku 697 m²

Prodej stavebního pozemku 697 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

2 230 400 Kč

3 200 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 954 m²Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²

Prodej stavebního pozemku 954 m²

Petráveč, okres Žďár nad Sázavou

2 999 000 Kč

2 799 000 Kč

2 934 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4075 m²Prodej stavebního pozemku 4075 m²
Prodej stavebního pozemku 4075 m²
Prodej stavebního pozemku 4075 m²

Prodej stavebního pozemku 4075 m²

Jevíčko, okres Svitavy

1 421 000 Kč

1 092 600 Kč

268 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 950 m²Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²

Prodej stavebního pozemku 950 m²

Brusné, okres Kroměříž

1 990 000 Kč

2 095 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1234 m²Prodej stavebního pozemku 1234 m²
Prodej stavebního pozemku 1234 m²
Prodej stavebního pozemku 1234 m²

Prodej stavebního pozemku 1234 m²

Vlkančice, okres Praha-východ

2 468 000 Kč

2 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1033 m²Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Na Baborčici, Radomyšl

3 790 000 Kč

2 790 000 Kč

2 701 Kč/m2

1...262728...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 529 stavebních pozemků