Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

545 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 807 m²Prodej stavebního pozemku 807 m²
Prodej stavebního pozemku 807 m²
Prodej stavebního pozemku 807 m²

Prodej stavebního pozemku 807 m²

Jankovice, okres Pardubice

2 523 529 Kč

3 127 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 535 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 376 m²Prodej stavebního pozemku 376 m²
Prodej stavebního pozemku 376 m²
Prodej stavebního pozemku 376 m²

Prodej stavebního pozemku 376 m²

Pod Trámky, Vikýřovice

1 890 000 Kč

5 027 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej stavebního pozemku 477 m²Prodej stavebního pozemku 477 m²
Prodej stavebního pozemku 477 m²
Prodej stavebního pozemku 477 m²

Prodej stavebního pozemku 477 m²

Kulířov, okres Blansko

1 390 000 Kč

2 914 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 801 m²Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²
Prodej stavebního pozemku 801 m²

Prodej stavebního pozemku 801 m²

Chotěšice, okres Nymburk

3 090 000 Kč

2 900 000 Kč

3 620 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Schneider
Realitní kancelář: Reality Schneider
Realitní makléř: Michal Schneider

Michal Schneider

3.8

Realitní kancelář: Reality Schneider
Prodej stavebního pozemku 768 m²Prodej stavebního pozemku 768 m²
Prodej stavebního pozemku 768 m²
Prodej stavebního pozemku 768 m²

Prodej stavebního pozemku 768 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

1 725 000 Kč

2 246 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej stavebního pozemku 6197 m²Prodej stavebního pozemku 6197 m²
Prodej stavebního pozemku 6197 m²
Prodej stavebního pozemku 6197 m²

Prodej stavebního pozemku 6197 m²

Plánice, Plánice

2 750 000 Kč

444 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Prodej stavebního pozemku 517 m²Prodej stavebního pozemku 517 m²
Prodej stavebního pozemku 517 m²
Prodej stavebního pozemku 517 m²

Prodej stavebního pozemku 517 m²

Vážany, okres Uherské Hradiště

1 321 900 Kč

2 557 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej stavebního pozemku 1244 m²Prodej stavebního pozemku 1244 m²
Prodej stavebního pozemku 1244 m²
Prodej stavebního pozemku 1244 m²

Prodej stavebního pozemku 1244 m²

Březno, okres Chomutov

2 620 000 Kč

2 106 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej stavebního pozemku 754 m²Prodej stavebního pozemku 754 m²
Prodej stavebního pozemku 754 m²
Prodej stavebního pozemku 754 m²

Prodej stavebního pozemku 754 m²

Ivaň, okres Prostějov

1 300 000 Kč

1 724 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1019 m²Prodej stavebního pozemku 1019 m²
Prodej stavebního pozemku 1019 m²
Prodej stavebního pozemku 1019 m²

Prodej stavebního pozemku 1019 m²

Rudná pod Pradědem, okres Bruntál

2 500 000 Kč

2 300 000 Kč

2 257 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Indrák
Realitní kancelář: hanakreality.cz
Realitní makléř: Pavel Indrák

Pavel Indrák

Realitní kancelář: hanakreality.cz
1...678...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 535 stavebních pozemků