Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

306 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1788 m²Prodej stavebního pozemku 1788 m²
Prodej stavebního pozemku 1788 m²
Prodej stavebního pozemku 1788 m²

Prodej stavebního pozemku 1788 m²

Lidečko, okres Vsetín

2 220 000 Kč

1 242 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 304 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 423 m²Prodej stavebního pozemku 423 m²
Prodej stavebního pozemku 423 m²
Prodej stavebního pozemku 423 m²

Prodej stavebního pozemku 423 m²

Lanžhot, okres Břeclav

2 300 000 Kč

5 437 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2936 m²Prodej stavebního pozemku 2936 m²
Prodej stavebního pozemku 2936 m²
Prodej stavebního pozemku 2936 m²

Prodej stavebního pozemku 2936 m²

Újezd, okres Znojmo

2 800 000 Kč

954 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 543 m²Prodej stavebního pozemku 543 m²
Prodej stavebního pozemku 543 m²
Prodej stavebního pozemku 543 m²

Prodej stavebního pozemku 543 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

2 300 000 Kč

4 236 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3737 m²Prodej stavebního pozemku 3737 m²
Prodej stavebního pozemku 3737 m²
Prodej stavebního pozemku 3737 m²

Prodej stavebního pozemku 3737 m²

Bušovice, okres Rokycany

2 700 000 Kč

723 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1038 m²Prodej stavebního pozemku 1038 m²
Prodej stavebního pozemku 1038 m²
Prodej stavebního pozemku 1038 m²

Prodej stavebního pozemku 1038 m²

Velké Hamry, okres Jablonec nad Nisou

2 790 000 Kč

2 590 000 Kč

2 495 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1364 m²Prodej stavebního pozemku 1364 m²
Prodej stavebního pozemku 1364 m²
Prodej stavebního pozemku 1364 m²

Prodej stavebního pozemku 1364 m²

Mokrosuky, okres Klatovy

2 600 000 Kč

1 906 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 854 m²Prodej stavebního pozemku 854 m²
Prodej stavebního pozemku 854 m²
Prodej stavebního pozemku 854 m²

Prodej stavebního pozemku 854 m²

Přelovice, okres Pardubice

2 274 000 Kč

2 046 600 Kč

2 396 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3162 m²Prodej stavebního pozemku 3162 m²
Prodej stavebního pozemku 3162 m²
Prodej stavebního pozemku 3162 m²

Prodej stavebního pozemku 3162 m²

Rybniště, okres Děčín

2 290 000 Kč

724 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1752 m²Prodej stavebního pozemku 1752 m²
Prodej stavebního pozemku 1752 m²
Prodej stavebního pozemku 1752 m²

Prodej stavebního pozemku 1752 m²

Karlovice, okres Bruntál

2 490 000 Kč

1 421 Kč/m2

1...111213...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 304 stavebních pozemků