Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

312 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1947 m²Prodej stavebního pozemku 1947 m²
Prodej stavebního pozemku 1947 m²
Prodej stavebního pozemku 1947 m²

Prodej stavebního pozemku 1947 m²

Bor, okres Tachov

2 150 000 Kč

1 104 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 316 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1320 m²Prodej stavebního pozemku 1320 m²
Prodej stavebního pozemku 1320 m²
Prodej stavebního pozemku 1320 m²

Prodej stavebního pozemku 1320 m²

Otín - Pohořílky, okres Žďár nad Sázavou

2 500 000 Kč

1 894 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1404 m²Prodej stavebního pozemku 1404 m²
Prodej stavebního pozemku 1404 m²
Prodej stavebního pozemku 1404 m²

Prodej stavebního pozemku 1404 m²

Opatovec, okres Svitavy

2 062 400 Kč

1 469 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 1863 m²Prodej stavebního pozemku 1863 m²
Prodej stavebního pozemku 1863 m²
Prodej stavebního pozemku 1863 m²

Prodej stavebního pozemku 1863 m²

Opatovec, okres Svitavy

2 705 000 Kč

1 452 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 3411 m²Prodej stavebního pozemku 3411 m²
Prodej stavebního pozemku 3411 m²
Prodej stavebního pozemku 3411 m²

Prodej stavebního pozemku 3411 m²

Nezdice na Šumavě, okres Klatovy

2 730 000 Kč

800 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 440 m²Prodej stavebního pozemku 440 m²
Prodej stavebního pozemku 440 m²
Prodej stavebního pozemku 440 m²

Prodej stavebního pozemku 440 m²

Senetářov, okres Blansko

2 490 000 Kč

5 659 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 366 m²Prodej stavebního pozemku 366 m²
Prodej stavebního pozemku 366 m²
Prodej stavebního pozemku 366 m²

Prodej stavebního pozemku 366 m²

Senetářov, okres Blansko

2 990 000 Kč

8 169 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 2237 m²Prodej stavebního pozemku 2237 m²
Prodej stavebního pozemku 2237 m²
Prodej stavebního pozemku 2237 m²

Prodej stavebního pozemku 2237 m²

Lanžhot, okres Břeclav

2 735 242 Kč

1 223 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 935 m²Prodej stavebního pozemku 935 m²
Prodej stavebního pozemku 935 m²
Prodej stavebního pozemku 935 m²

Prodej stavebního pozemku 935 m²

Vratimov, Ostrava-město

2 900 000 Kč

3 102 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1111 m²Prodej stavebního pozemku 1111 m²
Prodej stavebního pozemku 1111 m²
Prodej stavebního pozemku 1111 m²

Prodej stavebního pozemku 1111 m²

Ostřetín, okres Pardubice

2 499 750 Kč

2 250 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1234...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 316 stavebních pozemků