Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

312 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1356 m²Prodej stavebního pozemku 1356 m²
Prodej stavebního pozemku 1356 m²
Prodej stavebního pozemku 1356 m²

Prodej stavebního pozemku 1356 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

3 239 560 Kč

2 850 000 Kč

2 102 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 316 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1450 m²Prodej stavebního pozemku 1450 m²
Prodej stavebního pozemku 1450 m²
Prodej stavebního pozemku 1450 m²

Prodej stavebního pozemku 1450 m²

V Lukách 92, Děčín

2 590 000 Kč

2 299 000 Kč

1 586 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej stavebního pozemku 1494 m²Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²
Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Prodej stavebního pozemku 1494 m²

Trhanov, okres Domažlice

2 699 000 Kč

2 599 000 Kč

1 740 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 1755 m²Prodej stavebního pozemku 1755 m²
Prodej stavebního pozemku 1755 m²
Prodej stavebního pozemku 1755 m²

Prodej stavebního pozemku 1755 m²

Ruda, okres Žďár nad Sázavou

3 900 000 Kč

2 650 000 Kč

1 510 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Nýrsko, okres Klatovy

2 950 000 Kč

2 570 000 Kč

2 570 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 2250 m²Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Pochvalov, okres Rakovník

3 080 000 Kč

3 000 000 Kč

1 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1456 m²Prodej stavebního pozemku 1456 m²
Prodej stavebního pozemku 1456 m²
Prodej stavebního pozemku 1456 m²

Prodej stavebního pozemku 1456 m²

Jarošov nad Nežárkou, okres Jindřichův Hradec

2 480 000 Kč

1 703 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 839 m²Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²

Prodej stavebního pozemku 839 m²

U Vodojemu ev. č. 121, Náchod

2 999 000 Kč

3 574 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 969 m²Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²
Prodej stavebního pozemku 969 m²

Prodej stavebního pozemku 969 m²

Hůrská, Stará Ves nad Ondřejnicí

3 299 000 Kč

2 990 000 Kč

3 086 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2310 m²Prodej stavebního pozemku 2310 m²
Prodej stavebního pozemku 2310 m²
Prodej stavebního pozemku 2310 m²

Prodej stavebního pozemku 2310 m²

Rejta, Trhové Sviny

2 750 000 Kč

2 350 000 Kč

1 017 Kč/m2

1...678...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 316 stavebních pozemků