Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

223 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2030 m²Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Pertoltice, okres Kutná Hora

5 950 000 Kč

5 500 000 Kč

2 709 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 285 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1517 m²Prodej stavebního pozemku 1517 m²
Prodej stavebního pozemku 1517 m²
Prodej stavebního pozemku 1517 m²

Prodej stavebního pozemku 1517 m²

Orlické Záhoří, okres Rychnov nad Kněžnou

5 699 999 Kč

3 757 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 11624 m²Prodej stavebního pozemku 11624 m²
Prodej stavebního pozemku 11624 m²
Prodej stavebního pozemku 11624 m²

Prodej stavebního pozemku 11624 m²

Místek

10 990 000 Kč

9 000 000 Kč

774 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 7273 m²Prodej stavebního pozemku 7273 m²
Prodej stavebního pozemku 7273 m²
Prodej stavebního pozemku 7273 m²

Prodej stavebního pozemku 7273 m²

Březnice, okres Tábor

8 000 300 Kč

1 100 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej stavebního pozemku 5240 m²Prodej stavebního pozemku 5240 m²
Prodej stavebního pozemku 5240 m²
Prodej stavebního pozemku 5240 m²

Prodej stavebního pozemku 5240 m²

Hospodářská 75, Ústí nad Labem

7 690 000 Kč

1 468 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1132 m²Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Točník, okres Beroun

6 490 000 Kč

5 733 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej stavebního pozemku 6690 m²Prodej stavebního pozemku 6690 m²
Prodej stavebního pozemku 6690 m²
Prodej stavebního pozemku 6690 m²

Prodej stavebního pozemku 6690 m²

U Naplatek, Oldřišov

5 645 000 Kč

844 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej stavebního pozemku 4254 m²Prodej stavebního pozemku 4254 m²
Prodej stavebního pozemku 4254 m²
Prodej stavebního pozemku 4254 m²

Prodej stavebního pozemku 4254 m²

Chlumčany, okres Plzeň-jih

9 999 000 Kč

2 350 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej stavebního pozemku 1071 m²Prodej stavebního pozemku 1071 m²
Prodej stavebního pozemku 1071 m²
Prodej stavebního pozemku 1071 m²

Prodej stavebního pozemku 1071 m²

Chrášťany, okres Kolín

8 000 000 Kč

7 470 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej stavebního pozemku 497 m²Prodej stavebního pozemku 497 m²
Prodej stavebního pozemku 497 m²
Prodej stavebního pozemku 497 m²

Prodej stavebního pozemku 497 m²

U Řempa, Kobylnice

5 990 000 Kč

5 490 000 Kč

11 046 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
1...345...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 285 stavebních pozemků