Kontakt

Stavební pozemky na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

223 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1776 m²Prodej stavebního pozemku 1776 m²
Prodej stavebního pozemku 1776 m²
Prodej stavebního pozemku 1776 m²

Prodej stavebního pozemku 1776 m²

Trojanovice, okres Nový Jičín

5 900 000 Kč

3 322 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 285 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1247 m²Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Velké Popovice, okres Praha-východ

8 999 000 Kč

7 217 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2437 m²Prodej stavebního pozemku 2437 m²
Prodej stavebního pozemku 2437 m²
Prodej stavebního pozemku 2437 m²

Prodej stavebního pozemku 2437 m²

Za Zbrojnicí, Trutnov

5 900 000 Kč

2 421 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1532 m²Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

6 100 000 Kč

5 980 000 Kč

3 903 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4036 m²Prodej stavebního pozemku 4036 m²
Prodej stavebního pozemku 4036 m²
Prodej stavebního pozemku 4036 m²

Prodej stavebního pozemku 4036 m²

Dalovice, okres Karlovy Vary

7 260 764 Kč

1 799 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5316 m²Prodej stavebního pozemku 5316 m²
Prodej stavebního pozemku 5316 m²
Prodej stavebního pozemku 5316 m²

Prodej stavebního pozemku 5316 m²

Tatobity, okres Semily

7 500 000 Kč

6 995 000 Kč

1 316 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1721 m²Prodej stavebního pozemku 1721 m²
Prodej stavebního pozemku 1721 m²
Prodej stavebního pozemku 1721 m²

Prodej stavebního pozemku 1721 m²

Slovácká 390, Lednice

5 990 000 Kč

5 390 000 Kč

3 132 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1212 m²Prodej stavebního pozemku 1212 m²
Prodej stavebního pozemku 1212 m²
Prodej stavebního pozemku 1212 m²

Prodej stavebního pozemku 1212 m²

Kostelec u Křížků, okres Praha-východ

9 945 000 Kč

7 990 000 Kč

6 592 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3378 m²Prodej stavebního pozemku 3378 m²
Prodej stavebního pozemku 3378 m²
Prodej stavebního pozemku 3378 m²

Prodej stavebního pozemku 3378 m²

Bezručova, Turnov

10 900 000 Kč

9 300 000 Kč

2 753 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1300 m²Prodej stavebního pozemku 1300 m²
Prodej stavebního pozemku 1300 m²
Prodej stavebního pozemku 1300 m²

Prodej stavebního pozemku 1300 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

6 110 000 Kč

4 700 Kč/m2

1...567...23

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 285 stavebních pozemků