Stavební pozemky na prodej

1 355 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 735 m²Prodej stavebního pozemku 735 m²
Prodej stavebního pozemku 735 m²
Prodej stavebního pozemku 735 m²

Prodej stavebního pozemku 735 m²

Kvasiny

1 830 150 Kč

2 490 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 056 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 802 m²Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²

Prodej stavebního pozemku 802 m²

Kvasiny

1 996 980 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 727 m²Prodej stavebního pozemku 727 m²
Prodej stavebního pozemku 727 m²
Prodej stavebního pozemku 727 m²

Prodej stavebního pozemku 727 m²

Kvasiny

1 810 230 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 742 m²Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²

Prodej stavebního pozemku 742 m²

Kvasiny

1 847 580 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 776 m²Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²
Prodej stavebního pozemku 776 m²

Prodej stavebního pozemku 776 m²

Kvasiny

1 932 240 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 921 m²Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²

Prodej stavebního pozemku 921 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

3 407 700 Kč

3 700 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2143 m²Prodej stavebního pozemku 2143 m²
Prodej stavebního pozemku 2143 m²
Prodej stavebního pozemku 2143 m²

Prodej stavebního pozemku 2143 m²

Zlechov, okres Uherské Hradiště

1 800 000 Kč

840 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1167 m²Prodej stavebního pozemku 1167 m²
Prodej stavebního pozemku 1167 m²
Prodej stavebního pozemku 1167 m²

Prodej stavebního pozemku 1167 m²

Ledce, okres Mladá Boleslav

2 790 000 Kč

2 391 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 325 m²Prodej stavebního pozemku 325 m²
Prodej stavebního pozemku 325 m²
Prodej stavebního pozemku 325 m²

Prodej stavebního pozemku 325 m²

Chotusice, okres Kutná Hora

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 816 m²Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²

Prodej stavebního pozemku 816 m²

Pražská 350, Nučice

6 000 000 Kč

7 353 Kč/m2

1...353637...136

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 056 stavebních pozemků