Stavební pozemky na prodej

1 370 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2032 m²Prodej stavebního pozemku 2032 m²
Prodej stavebního pozemku 2032 m²
Prodej stavebního pozemku 2032 m²

Prodej stavebního pozemku 2032 m²

Lomená, Kladno

16 900 000 Kč

11 990 000 Kč

5 901 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 043 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 869 m²Prodej stavebního pozemku 869 m²
Prodej stavebního pozemku 869 m²
Prodej stavebního pozemku 869 m²

Prodej stavebního pozemku 869 m²

Svojsíkova, Kladno

9 100 000 Kč

6 990 000 Kč

8 044 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1163 m²Prodej stavebního pozemku 1163 m²
Prodej stavebního pozemku 1163 m²
Prodej stavebního pozemku 1163 m²

Prodej stavebního pozemku 1163 m²

Lomená, Kladno

9 100 000 Kč

6 990 000 Kč

6 010 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1621 m²Prodej stavebního pozemku 1621 m²
Prodej stavebního pozemku 1621 m²
Prodej stavebního pozemku 1621 m²

Prodej stavebního pozemku 1621 m²

Chotusice, okres Kutná Hora

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 1136 m²Prodej stavebního pozemku 1136 m²
Prodej stavebního pozemku 1136 m²
Prodej stavebního pozemku 1136 m²

Prodej stavebního pozemku 1136 m²

Obrubce, okres Mladá Boleslav

3 890 000 Kč

3 424 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 626 m²Prodej stavebního pozemku 626 m²
Prodej stavebního pozemku 626 m²
Prodej stavebního pozemku 626 m²

Prodej stavebního pozemku 626 m²

Roztocká, Jilemnice

2 200 000 Kč

1 990 000 Kč

3 179 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2648 m²Prodej stavebního pozemku 2648 m²
Prodej stavebního pozemku 2648 m²
Prodej stavebního pozemku 2648 m²

Prodej stavebního pozemku 2648 m²

Tyršova stezka, Lom

4 999 999 Kč

1 888 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 890 m²Prodej stavebního pozemku 890 m²
Prodej stavebního pozemku 890 m²
Prodej stavebního pozemku 890 m²

Prodej stavebního pozemku 890 m²

Do Lipin, Praha

13 520 000 Kč

9 900 000 Kč

11 124 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 828 m²Prodej stavebního pozemku 828 m²
Prodej stavebního pozemku 828 m²
Prodej stavebního pozemku 828 m²

Prodej stavebního pozemku 828 m²

Domky 131, Otice

3 250 000 Kč

3 925 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2782 m²Prodej stavebního pozemku 2782 m²
Prodej stavebního pozemku 2782 m²
Prodej stavebního pozemku 2782 m²

Prodej stavebního pozemku 2782 m²

Nové Hrady, okres České Budějovice

Neveřejná cena

1...575859...137

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 043 stavebních pozemků