Stavební pozemky na prodej

1 372 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1202 m²Prodej stavebního pozemku 1202 m²
Prodej stavebního pozemku 1202 m²
Prodej stavebního pozemku 1202 m²

Prodej stavebního pozemku 1202 m²

Ždánice, okres Žďár nad Sázavou

2 199 000 Kč

1 829 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 073 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Rusava, okres Kroměříž

1 947 500 Kč

2 390 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3350 m²Prodej stavebního pozemku 3350 m²
Prodej stavebního pozemku 3350 m²
Prodej stavebního pozemku 3350 m²

Prodej stavebního pozemku 3350 m²

Dolní Cerekev, okres Jihlava

2 105 000 Kč

628 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8716 m²Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²
Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Prodej stavebního pozemku 8716 m²

Kly, okres Mělník

16 500 000 Kč

1 893 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 440 m²Prodej stavebního pozemku 440 m²
Prodej stavebního pozemku 440 m²
Prodej stavebního pozemku 440 m²

Prodej stavebního pozemku 440 m²

Senetářov, okres Blansko

2 490 000 Kč

5 659 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Zádveřice-Raková, okres Zlín

3 490 000 Kč

4 363 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 3119 m²Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²
Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Prodej stavebního pozemku 3119 m²

Ráječko, okres Blansko

2 990 000 Kč

959 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 470 m²Prodej stavebního pozemku 470 m²
Prodej stavebního pozemku 470 m²
Prodej stavebního pozemku 470 m²

Prodej stavebního pozemku 470 m²

Holice, okres Pardubice

1 990 000 Kč

4 234 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1265 m²Prodej stavebního pozemku 1265 m²
Prodej stavebního pozemku 1265 m²
Prodej stavebního pozemku 1265 m²

Prodej stavebního pozemku 1265 m²

Lipí, okres České Budějovice

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 898 m²Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²

Prodej stavebního pozemku 898 m²

Bušovice, okres Rokycany

3 495 000 Kč

3 892 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
1...808182...138

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 073 stavebních pozemků