Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

16 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1855 m²Prodej stavebního pozemku 1855 m²
Prodej stavebního pozemku 1855 m²
Prodej stavebního pozemku 1855 m²

Prodej stavebního pozemku 1855 m²

Vratimov, Ostrava-město

5 600 000 Kč

3 019 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 70 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1742 m²Prodej stavebního pozemku 1742 m²
Prodej stavebního pozemku 1742 m²
Prodej stavebního pozemku 1742 m²

Prodej stavebního pozemku 1742 m²

Skalice u Frýdku-Místku

6 079 580 Kč

3 490 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej stavebního pozemku 11624 m²Prodej stavebního pozemku 11624 m²
Prodej stavebního pozemku 11624 m²
Prodej stavebního pozemku 11624 m²

Prodej stavebního pozemku 11624 m²

Místek

10 990 000 Kč

9 000 000 Kč

774 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 6690 m²Prodej stavebního pozemku 6690 m²
Prodej stavebního pozemku 6690 m²
Prodej stavebního pozemku 6690 m²

Prodej stavebního pozemku 6690 m²

U Naplatek, Oldřišov

5 645 000 Kč

844 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej stavebního pozemku 1776 m²Prodej stavebního pozemku 1776 m²
Prodej stavebního pozemku 1776 m²
Prodej stavebního pozemku 1776 m²

Prodej stavebního pozemku 1776 m²

Trojanovice, okres Nový Jičín

5 900 000 Kč

3 322 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1532 m²Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²
Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Prodej stavebního pozemku 1532 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

6 100 000 Kč

5 980 000 Kč

3 903 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3033 m²Prodej stavebního pozemku 3033 m²
Prodej stavebního pozemku 3033 m²
Prodej stavebního pozemku 3033 m²

Prodej stavebního pozemku 3033 m²

Vyšní Lhoty, Frýdek-Místek

5 290 000 Kč

1 744 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1481 m²Prodej stavebního pozemku 1481 m²
Prodej stavebního pozemku 1481 m²
Prodej stavebního pozemku 1481 m²

Prodej stavebního pozemku 1481 m²

Ostravice, okres Frýdek-Místek

7 000 000 Kč

4 727 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4772 m²Prodej stavebního pozemku 4772 m²
Prodej stavebního pozemku 4772 m²
Prodej stavebního pozemku 4772 m²

Prodej stavebního pozemku 4772 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

6 228 360 Kč

5 740 000 Kč

1 203 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4000 m²Prodej stavebního pozemku 4000 m²
Prodej stavebního pozemku 4000 m²
Prodej stavebního pozemku 4000 m²

Prodej stavebního pozemku 4000 m²

Mokré Lazce, okres Opava

9 800 000 Kč

2 450 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 70 stavebních pozemků